Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Velem van a baj, ha ezen az...

Velem van a baj, ha ezen az oldalon szinte állandóan bunkó válaszokat kapok?

Figyelt kérdés

Valamiért olyan, mintha vonzanám a kötekedő embereket, pedig nem szoktam bunkó, lekezelő stílusban írni, viszonylag jó a helyesírásom is és nem vagyok hülye (szerintem). Még is mindig olyan válaszokat kapok, hogy néha már sírni tudnék...Állandóan megtalálnak olyan beteg emberek, akik minden áron be akarják bizonyítani, hogy hazudok. Pl. egyszer kiírtam egy kérdést, amiben írtam, hogy át kellett tenni egy másik osztályba 9. előtt és anyát felhívták az iskolából és úgy közölték vele ezt az egészet. Erre rögtön írták vagy 3-an, hogy jajj, mekkora kamu, velük vagy a valamelyik ismerősükkel is pont ugyanez történt, mint velem, de őket nem hívták fel, csak levelet küldtek nekik, látszik, hogy csak kitaláltam az egészet, stb. Pedig tényleg telefonon hívták fel anyát, nem tudom, miért ilyen hihetetlen és egyáltalán mi értelme lenne ilyen dologban hazudnom? Vagy ami még idegesít, hogy előfordul, hogy valamiben nem egyezik a véleménye pár válaszolónak az enyémmel és elkezdenek fikázni, hogy látszik a gondolkodásmódomon, milyen éretlen kis hülye gyerek vagyok meg hogy annyi eszem van, mint egy 2 évesnek meg még sorolhatnám. Azért ahhoz más tehetség kell, hogy ennyiből megállapítsák, hogy idióta vagyok..

Ráadásul azt nem értem, hogy ha én elírok egy szót a kérdésemben, egyből kioktatnak, hogy jobban tenném, ha elolvasnék egy helyesírási szabályzatot, de más kérdéseknél olyanokat látok, hogy pl. a kérdező simán leír ilyeneket, hogy "ijen", "wagyok", meg sz helyett x-et ír, ilyesmi és őket meg se szólják. Engem meg egy elírt szó miatt is elküldenek melegebb éghajlatra.

Ritkán írok ki kérdéseket, de mindig kapok egy csomó ilyen kötekedő választ..Mással miért nem történik ilyen? Komolyan nem tudom, mivel érdemlem ki, hogy ilyen stílusban válaszoljanak..


2015. máj. 28. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Ne vedd magadra,sajnos eleg sok itt az ostoba,akikre azert kivancsi lennek eloben,hogy tudjam mire ilyen nagy az arcuk :)
2015. máj. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

Mással nem történik ilyen?

Nézz már körül, minimum minden második kérdésnél van kötekedős válasz.

2015. máj. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Ezek miatt tudnál sírni? Hát ennél én sokkal durvább kötekedéseket szoktam itt látni, örülj, hogy ennyivel megúsztad szerintem.
2015. máj. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a saját véleméynedet akarod visszahallani, ne írj ki kérdést, emrt csalódni fogsz. Ez amúgy ugynaúgy igaz az életre, ha már vállalod, hoyg kiírod a problémáid nyilvános oldalra, vállalad a válaszokat is.
2015. máj. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%

Kedves kérdező, nagyon jól látod. Amikor nem azt írom, amit a többség hallani szeretne, nekem is írják a gonoszságokat, meg utána egymásnak is. Csak hogy idézzek néhányat:

- annyira sok ponton hülyeség, amit írsz hogy nem is érdemes kifejteni

- micsoda problémáid vannak, örülj inkább, hogy nem éhezel

Nekem is soknak tűnik itt a bunkó. A való életben remélem nincs ennyi, mert ha van, az elég nagy baj.


Minden témában vannak sablonok, amiket ha követsz, akkor mindenki egyetért veled és még lehet hogy fel is pontoznak, ha meg használod az eszedet és ellenkezel velük, biztos lehetsz abban, hogy lepontoznak, és megaláznak amennyire tudnak.

2015. máj. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez hozzátartozik ehhez az oldalhoz sajna. De ha valakinek ennyi a legnagyobb öröme az életben, akkor legyen.
2015. máj. 30. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!