Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amerikában tényleg mindent...

Amerikában tényleg mindent megengedhetnek maguknak a rendőrök?

Figyelt kérdés
[link]
2015. jún. 8. 10:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
33%
Engem a sokkoló dolog is elborzaszt nagyon. Annyi haláleset történ szívmegállás, szívritmuszavar miatt és töretlenül használják, még a biztonsági őröknél is van. Remélem Európában ilyesmi sosem lesz.
2015. jún. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
26%
A gyenge bikinis lányt leteperni az aztán férfias hőstett. Amerikában élő rokonom mesélte hogy szeptember 11-én meg egyik sem mert bemenni az épületbe túlélőket menteni, hanem egymást küldözgették. Végül a tűzoltók álltak hősiesen helyt.
2015. jún. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
35%

# 10

A lószart...tettlegességgel felelni pofázásra hatalommal való visszaélés. Ha akarja megbilincselheti és előállíthatja, de senki ne mondja hogy erre szükség volt.

2015. jún. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nekem nem úgy tűnt a lány, mint akinél fegyver, vagy ehhez hasonló tárgy lenne. Hova tudta volna elrejteni, úgy hogy nem látszik?? A bugyijába?? Persze nem védem őket, mert az előzményeket/mire mentek ki pontosan nem tudom, de ez enyhén szólva is túlzásnak tűnt.
2015. jún. 8. 12:20
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk a bámészkodó civilek sem különbek a hatalmukkal visszaélő rendőröknél. Mert nem fognak össze hogy egyhangúan figyelmeztessék a rendőröket a jogkövető magatartásra. Tehát nem szakad meg a szívem a texasi árvizek, tornádók vagy a kaliforniát sújtó vízhiány miatt. Az ott élő fehér polgárok mindent kibírnak. Nem értem miért vannak betojva az egyre erősebb UV-sugárzástól és az egyre több melanomától. Hisz egyik feketét sem érinti, az ő bőrük jobban hozzá van szokva. Egy-egy helyét nem tudó rendőr meg ha néha bőrrákos lesz, hát bilincselje meg azt a qrva rákot, aztán mindjárt nem árt a bőrének.
2015. jún. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

[link]

Ha rendőr lennél és Magyarországon a megyék nagy részében az emberek szabadon viselhetnének fegyvert, hogy éreznél? Ott ráadásul néha fordítva vannak a dolgok mint nálunk: a rejtve viselés engedélyköteles, nyíltan viselni szabadon lehet. Na erre varrjál gombot! Texasban hasonló a szabályozás mint nálunk, a nyílt viselés tiltott, rejtve engedéllyel lehet de csak közterületen. A rendőrök is tudják ezt, ha pedig valaki emberkedik egy tömegben akkor ott baj is lehet. Ez Amerika, a rendőr is haza akar menni. A fekete ne csak a jogait tudja, hanem a kötelességeit is. Az az igazi rasszizmus, hogy a rendőr nem léphet fel a feketék ellen mert rasszistának nevezik.

2015. jún. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!