Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek megérdemeltem?

Szerintetek megérdemeltem?

Figyelt kérdés

Az egyik fiú osztálytársam folyamatosan idegel..elveszi a cuccaimat,dobálja,összefirkál,parasztságokat mond,folyton azt hajtogatja ,hogy ő milyen befolyásos családból származik és van mire büszke legyen mert amit az apja elért az az övé lesz (ilyen gazdag gazembernek a fia aki kizsebeli a a helybélieket és van egy két mocskos ügye is..)..meg folyamatosan pletykákat talál ki rólam,és terjeszti..stb..a mai nap sem hagyott békén..egyik fiú osztálytársam és én beszélgettünk és ő folyton szólt be nekünk,én rá szóltam,hogy fejezze be ..mivel nem fejezte be,fölálltam ijesztés céljából,hogy hátha észreveszi magát,mert eléggé verekedős tipus csaj vagyok,csont nélkül pofán vágok egy kétmétres óriást ha csesztet..de nem hagyta abba,én meg véletlenül levertem a könyveit a padról..ő elkezdett hisztizni nekem hogy mit képzelek magamról,és elvette a könyveimet,odaadta az egyik srácnak ,aki vissza adta nekem..de elvette a további cuccaimat is,és akkor földühödtem..az egyik kézbe eső táskával vállon csaptam,de nem uttem nagyot,mert nem akartam balhét..csak hogy fejezze be

Ekkor ő elkezdett nekem ordibálni,és fölemelte a hangját,hogy én mit képzelek magamról,és hogy tudom-e ő kicsoda,és elkezdte tisztázni magát ..és az sült ki belőle,hogy én vagyok a hibás..mert hogy az én kva anyámat,hogy visszamertem neki szólni,hogy fejezze be

Ekkor én is fölrobbantam a dühtől,és elkezdtem neki mondani,hogy ne érezze magát nagy arcnak,mert az apja a helyi drogbáró,és hogy szálljon le a magas lóról,mert nem több egyikünknél sem,csak annyival különbözünk,hogy neki több mocskos pénz van a zsebében

Ekkor pofon vágott,de teljes erőből..az egész osztály felszisszent,és mindenhonnan záporoztak a "te normális vagy?" és a "te nem vagy komplett" beszólások a csávó felé..az egész osztály mellettem állt,és akartak az ofőnek szólni,de nem engedtem,mert nem akartam balhét..mégis a fülébe jutott..ez már egy más téma,viszont szerintetek megérdemeltem? Én is hibás vagyok,de azért mégsem kellet volna fölpofoznia..ez a fiú már nem először pofozott föl,de ilyen erővel még soha(szerintem ez a vérükben van,mert az apja is bántalmazza az anyját,a testvérei meg már nem az első barátnőjüket uttek meg)..Ő persze mossa kezeit hogy ő egy picit sem hibás..



2015. jún. 8. 16:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted hogy kiálltál magadért.
2015. jún. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Mégis úgy érzem ,hogy én vagyok a bűnbak.

amúgy az elfelejtettem hogy 15/L

2015. jún. 8. 16:19
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem, egyáltalán nem érdemelted meg. Amúgy szólj szüleidnek, apudnak, vagy ha van bátyád, hogy mit csinált, azt jól verjétek meg ezt a hülye gyereket, mert ezek csak a verséből értenek.


Egy szánalmas szar alak ez a csávó. Amúgy a többi fiúosztálytársad nem csinált semmit amikor megütött?

2015. jún. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jah és nem mossa a kezeit, ha az egész osztály látta mit csinált, szépen az osztály álljon melléd.
2015. jún. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Persze a fiúk közénk álltak és megvédtek

Van bátyám,de ha ő megtudná,tuti lefejezné a csávót,nem akarom a balhét..de ha mégegyszer kezet emel rám és kicsinálom

most meg azzal basztat,hogy az apám hogy halt meg (kitalált valami poénnak is szar sztorit,mert ugye apukám meghalt kiskoromban epilepsziás rohamban..ő meg egy paraszt tahó pletyót talált ki..ami abszolút nem igaz,és az én apámat a szájára nem veszi,mert ő százszor annyit robotolt azért,hogy meglegyen a mindennapi megélhetés mint az ő mocskos apja

Az osztály teljes egészében az én pártomon van!

:)

2015. jún. 8. 18:38
 6/11 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha azzal csesztetne ezek után, hogy az egyik szülőm hogy halt meg, biztos, hogy kettétörném derékba, azt nem nagyon foglalkoznék utána a balhéval. Valahogy állítsátok le, mert nem fogja abbahagyni.
2015. jún. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Firedoom ***** válasza:
100%

En mar ott kiakadtam, hogy hölgyeket nem utunk meg hacsak nem támad nekunk orditozva, egy kést szotongatva.

A gyereket az első adandó alkalommal fel kell pofozni, de ugy normálisan. Ha annyiból nem veszi eszre magat, hogy az egesz osztály ellene fordul es o csak folytatja akkor megérdemli.

Ezt meg a végére odabiggyesztem: Te se szidd az o szüleit. A gyereket addig baszogasd ameddig csak akarod, de azokat akik nincsenek benne ne is keverd bele.

2015. jún. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Dehogy vagy hibás! El ne hidd már! Annyira utálom az ilyen embereket,annyira szemét dolog,nem tudom,hogy nem tud magába nézni,hogy ez egyáltalán hogy fordult meg a fejében,hogy felpofozzon téged! És amikor ő bánt téged? Neki szabad neked megvédeni magad,vagy hogy van ez??? Idióta. Az még a legteteje,hogy olyan nagy pofája van,hát büszke lehet magára amit,csinál/csinálnak az szülei.Ezzel a gyerekkel meg úgy tudsz a legjobban kiszúrni hogyha cseszlet,hogy rá sem nézel és nem figyelsz rá amikor beszólogat. Előbb-utóbb észre veszi magát és le száll rólad. Remélem téged nem fog még egyszer megütni:( Az viszont jó,ha az osztályod megvédett,mert máskor ha ilyen lesz,akkor se nézik tétlenül.:)
2015. jún. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
utolsónak igaza van, szerintem is az a legjobb megoldás ha mégegyszer beszólogat hogy rá se hederítesz. az ilyeneket ez bosszantja fel a legjobban.
2015. jún. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
na mi lett?
2022. szept. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!