Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lesz egy normális...

Hogyan lesz egy normális emberből Troll?

Figyelt kérdés
2015. jún. 10. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Van úgy, hogy az embernél elszakad a cérna. Én alapból nem vagyok troll típus, de őszintén szólva én is trollkodtam már. Ehhez kell egy bizonyos állapot: Zaklatott, csalódott, vagy egyszerűen csak felhalmozódik pár olyan buta kérdés, hogy egyszer csak kibukik az emberből. Napi szinten érzi az ember azt, hogy Hú de megmondaná, de alapból nem teszi. Aztán jön valami apróság ami kiveri a biztosítékot, és akkor kezdődik az ámokfutás.

A Normális szerintem relatív, mert a személyes kontaktusban is vannak un. trollok, akik csak az alkalmas pillanatot lesik, hogy valami olyant mondjanak ,ami neked nem feltétlenül van az ínyedre.

2015. jún. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Első voltam: Még annyit, hogy ilyen formán a szüleim is trollok, mert a legváratlanabb pillanatban betudnak olyant szólni amitől leszakad az arcom. Most akkor tekintsem őket nemnormálisnak?

A trollkodás gyakorlatilag egy nézetkülönbség cinikus módon történő elrendezése.

2015. jún. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Shai-Hulud ***** válasza:
78%
Sehogy. Erre kérem szépen születni kell! :D
2015. jún. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az unalom nagy úr. :D
2015. jún. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 *Nekomimi* ***** válasza:
100%

A környezet hatására.

Ismerek egy-két embert, akikért bármit megtettem volna, viszont az idő múlásával megváltoztak és mostmár a kisujjamat sem mozdítanám meg értük...

2015. jún. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
elég hozzá unatkozni. meg hát az anonimitás. a debil kérdések meg egyenesen kihozzák a trollt a jóérzésű emberből is. én pl. épp az imént trollkodtam egy jóízűt és még büszke is voltam magamra, hogy milyen frappánsan szúrtam oda. próbáld ki ha rossz kedved van és mikor fuldokolva a markodba röhögsz, megérted majd, hogy hogyan megy ez :) talán rá is kapsz az ízére
2015. jún. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Elárulom, hogy a trollok a normális emberek. A többiek korlátolt, kényszeres statisztái ennek a világnak.
2015. jún. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nyomtam a zöld kezet mindenkinek.
2015. jún. 11. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!