Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valaki logikusan elé tudja...

Valaki logikusan elé tudja magyarázni nekem hogy miért jobb az, ha egy magyar ember angolul ír le egy-két szót?

Figyelt kérdés
Gondolok arra hogy facebookon egy képhez röviden csak ennyit írnak:Best Day... meg hasonlók.Vagy amikor kiírják hogy SUMMER.Gondolom most már értitek,miért jó simán főneveket írnak csak ki,angolul,még akkor is ha nincs nagy angol tudásuk,csak pár ilyesmi szóból áll a szókincsük... ...Ja! :D :D és ne hagyjuk ki a párokról készült képeket,ahova csak ennyit írnak : LOVE. Nem egy ünneprontó/mai fiatalokat nem értő öreg ember vagyok :D :D 15 éves vagyok,és nem értem hogy miért züllött el ennyire a magyar tini szokások :P bocsi hogy ennyit írtam,de remélem most már világos hogy mi is a kérdés,válaszokat előre is köszönöm :) .

2015. jún. 11. 19:46
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Summer bro'
2020. aug. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!