Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én nem kedvelem a nyarat?

Csak én nem kedvelem a nyarat?

Figyelt kérdés
Más is van így? Sokkal jobban kedvelem az őszi-téli borongós időjárást, még a hangulatom is sokkal jobb. Nyáron valahogy teljesen kedvetlen vagyok mindig, nincs kedvem semmihez, és minden évben ez van.

2015. jún. 13. 03:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak te. A nővérem kedvenc évszaka az ősz, mert mindig esik az eső, és kabátot kell venni. Folyton Angliába vágyik, mert ott minden nap olyan mint egy borongós őszi Magyarországon. És ki nem állhatja a tavaszt, mert az a nyárra emlékezteti, amit még jobban utál, mert meleg van, és süt a nap.


Mind mások vagyunk. Én csak nyáron érzem igazán jól magam.

2015. jún. 13. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

A munkatársam is.

Egyik nap nagy vihar és jégeső volt, azt mondta:

- Na végre jó idő van.

Másnap visszajött a kánikula, akkor meg így kínlódott:

- Jaaaj, megint itt a rossz idő, ki se merek menni, mert mi lesz ha elolvadok.


Én élvezem hogy nem kell felöltözni rendesen és mászkálhatok papucsban, de a hátránya is megvan, mert tegnap 5x mostam lábat és 3x öltöztem át napközben, miután mindig leizzadtam. Mondjuk azért elég jól bírom a meleget, ahhoz képest, hogy láttam tegnap egy nőt az utcán, aki szerintem az ájulás határán volt. Olyan bágyadt fejjel ment szegény, hogy rendesen megsajnáltam és majdnem megszólítottam, hogy üljön le az árnyékba. De aztán továbbment és nem esett össze amíg még a látóhatáromon belül volt :D

2015. jún. 13. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

2: :) Igaza van neki!:)


Én nem szeretek öltözni, de a nagy meleget sem szeretem, ezért nekem a 18-22 fok a legjobb. Az Azori-szigeteken van mindig annyi (esetleg Madeira, de az délebbre van), reggel 11-ig esik, utána eloszlanak a felhők, a délutánban van 2 órányi strandidő 28-30 fokkal, éjjelre megint lehűl. És erős szél van.:)

2015. jún. 13. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
1-es! Olyan a válaszod mintha egy Gerald Durrell idézet lenne. :)
2015. jún. 13. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Látod nem vagy egyedül :-) Én is utálom a nyarat :-( Pedig nyáron van a szülinapom is. Hófehér bőröm van, kimegyek a napra 10 percre, rákvörösre leégek, hiába a 60 faktaros naptej, így a strand, nyaralás kínszenvedés. Aztán két napig vörös a bőröm, utána lehámlik és ugyanolyan hullafehér a bőröm, mint napozás előtt. Rendesen csesztetnek állandóan, hogy nyáron hogy lehetek ilyen hullafehér. Már úgy unom, meg utálom. Akkor reggel a bkv- n már büdös izzadságszag van, hazamenet csorog a víz rólam is, mi ebben a jó? Az őszre szavazok én is, imádom! Nincs dögmeleg, esik az eső, gyönyörű színesek a fák, és élhető hőmérséklet van.
2015. jún. 13. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én sem kedvelem, nagyon rosszul viselem a hőséget, ömlik rólam a víz, sokkal jobban szeretem a tavaszt, és a havas téli időjárást.
2015. jún. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Régebben én se voltam oda túlságosan érte. Bár én szeretem a szép időt, de az nálam inkább az áprilisi, májusi langyosabb tavaszt jelenti.

De most már igyekszem megtalálni a szépséget a nyárban is, nem akarom azzal nehezíteni az életemet, hogy végigduzzogok három hónapot. :D

De a hőség nem hiányzik. Egyszerűen nem lehet előle elmenekülni! Ha hideg van, be lehet gyújtani, fel lehet öltözni, de ha meleg van... a bőrömet nem vetkőzhetem le!

2015. jún. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Énis nyáron születtem,mégis az ősz a kedvenc évszakom. :)

A nyarat a hűvös szobába szoktam tölteni,még a strandot se szeretem egészségügyi okok miatt.

2015. jún. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
8: Én se szeretem a napot, én jégdiszkóba szoktam volt járni, amíg le nem égett a BS, azóta nem tudom, hol van ilyen... vagy egyáltalán jégpálya, ahol edz a hokicsapat nyáron is.
2015. jún. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

9


Itt Kaposváron nyéron is nyitva van a jégpálya :D

2015. jún. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!