Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akad itt egy nem félős, laza...

Akad itt egy nem félős, laza nő, aki (előreláthatólag) szintén egyedül tölti a nyarat? Tegyünk róla hogy ne így legyen!

Figyelt kérdés

Főként lánnyal/nővel beszélgetnék,de bárkit meghallgatok.Beszélgessünk telefonon,találkozzunk,menjünk el valahova együtt.

Kezd elegem lenni az egész nap telefont nyomkódó emberekből.Ez nem élet! Lassan már az összes magánügyi problémáinkat írásban "beszéljük meg",sok a félreértés,nincs személyes kontaktus,úgy sz@r ahogy van,így ezen most változtatni fogok.Ki tart velem?

Pest megyében lakom.

20F



2015. jún. 10. 19:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Itt csak félénk lányok vannak,akik szintén a jóképü pasikra buknak csak,ne álmodozz..
2015. jún. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez csak a te egyéni rossz tapasztalatod. :)
2015. jún. 10. 19:32
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem igy lenne nem itt keresgélnél öreg,majd rájössz..
2015. jún. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a hosszas levelezgetést, a mielőbbi találkozás híve vagyok = Nem vagyok kíváncsi a személyiségedre, minél előbb meg akarlak dugni.
2015. jún. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Na ja, pár éve meg még csak az idióták leveleztek egymással találkozás helyett...
2015. jún. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
4# Akár így is lehetne értelmezni,de te akkor ezek szerint azt akarod mondani,hogy nem kell találkozni,ne lássuk egymást élőben,ne fogjuk meg egymás kezét,ne halljuk a hangját... végül is ja, üzenetben jobb,teljesen érthető. :D
2015. jún. 11. 18:31
 7/9 anonim ***** válasza:

tegnap 18:31


Kérdező te álomvilágba élsz..

2015. jún. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fontos a személyesség is, és fontos az írkálás jól átgondoltsága és kényelme is.
2015. jún. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az üzengetéstől én is idegbajt kapok. Hanyagolom is a dolgot. Imádom a téglafonom, és állandóan talpon vagyok :D Ha te is irtózol ezektől a dolgoktól hajrá! :D Ha nem lennék betáblázva tán benne is lennék, remélem bele akadsz valakibe :)

22/N

2015. jún. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!