Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen érzelmeket kelt bennete...

Milyen érzelmeket kelt bennetek egy emo, rocker, gót, punk ha meglátjátok valahol az utcán? Mi a véleményetek róluk?

Figyelt kérdés
Főlleg a rockerek-ről

2015. jún. 13. 23:50
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Örülnék (főleg az emónak) rámosolyognék, vagy biccentenék.

Sőt ha viszonozza és olyan a helyzet, beszélgetnék is vele :)

2015. jún. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Kamaszkorom nagy részében goth akartam lenni, de kb senki nem volt a környezetemben, akinek hasonló érdeklődése lett volna. Szóval ha meglátnék egy csapat gothot az utcán, a 15 éves énem mocskosul irigy lenne rájuk...
2015. jún. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
64%

Látom elég sok itt az elvakult, hülyegyerek, akinek fogalma sincs, hogy mi az, hogy valaki rocker...

1. ne kinézet alapján ítéljünk

2. amíg fogalmatok sincs, hogy mit is jelent, addig egy szavatok se legyen

3. Mi is ugyan olyan emberek vagyunk, csak egyszerűen van saját stílusunk, világnézetünk, stb.

A rockerek nagyon jó emberek, talán a legbarátságosabbak. Én rengeteg koncerten jártam már, ahol csak magamfajta rockerek vannak, mind nagyon jófejek, el lehet beszélgetni velük, segítőkészek, stb.

Csak sajnos jön a 21. század, Magyarországon b*zi k*csög páwaság lett a divat, akik sötétek mint a föld. Az olyanokat be kéne dobni egy Wall of Death-be, aztán megtanulnák hogy milyen kis férgek..;)

2015. jún. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

#13-as.


Akkor te most magadnak mondtál ellent, hiszen sztereotípiák alapján nyilvánítottál véleményt, idézek:


"1. ne kinézet alapján ítéljünk"

rá nemsokkal:

"b*zi k*csög páwaság lett a divat, akik sötétek mint a föld"


Már bocsáss meg, de ha te ítélkezel, akkor más miért ne tehetné meg?

Te sem lehetsz különb azoknál, akik a rockereket szakadt tetüknek mondják, a punkokat meg iszákos hajléktalannak.

2015. jún. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Leszünk legjobb barátok? :'D
2015. jún. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Ha tőlem kérdezted, akkor nem, anyukám nem engedi, hogy idegenekkel beszéljek, bocsi :s
2015. jún. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
14-es vagy? :3 Mert akkor nem :D
2015. jún. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Igen, a 14-es voltam, fedőnevemen a "66%"
2015. jún. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 opened paradise ***** válasza:
Ördögi...:D
2015. jún. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
hát, engem mindig megnéznek azzal a pár piercingemmel, meg zöld hajammal, meg ugye öltözködés :D
2015. jún. 26. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!