Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem szeretem az embereket?

Nem szeretem az embereket?

Figyelt kérdés

Úgy nagy átlagba nem szeretem az embereket. Az életformàjukat amivel engem zavarnak, a zajt amit csapnak. Utálom, hogy nekik mindent lehet én meg hallgassak a társasházi lakásomban. Sokat dolgoztam emberekkel, kiszolgáltam őket, de ahogy viselkednek, az borzasztó.

Nem a jellemükkel van bajom, mert ha tőlem távol csinálja mindenki a dolgait az nem zavar. Nekem inkább az a bajom, hogy az én életemre is hatással vannak. A tömeg, az hogy kerülgetni kell őket az utcán. A zajongásukat elviselni, a modortalanságukat megélni nap mint nap.

Nem szeretek emberek közelében lenni. Félre ne értsetek a barátokat, családot szeretem. De amikor elmegyünk valahova és mi vagyunk a beszédtéma, fellöknek a járdán, ordibálnak stb na az már idegesítő.

Mások is éreznek így?


2015. jún. 18. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Nézd, ha az ember hajlandó keményen hajtani céljaiért, akkor olyan környezetben élhet, ami hozzá passzol.

Mondjuk ricsajos belvárosi bulinegyedben élni szerintem is csak fiatalon jó, később már jobb egy nyugis kertvárosi részen.

Pl. nyugdíjasként sok belvárosi költözik nálunk is vidéki rendezettebb településekre. Egy egyszerűbb belvárosi lakás árából is kijön ott egy annál kicsit nagyobb alapterületű, jó állapotú ház.

2015. jún. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én ugyanezt éreztem a tizedik hatványon. Már bombát terveztem, persze csak a fejemben. olyan szemeket képzeltem magamnak, hogy ha ránézek valaki szíve tájékára, akkor annak meg tudom állítani a szívét. De engem nem is az emberek zavarnak, hanem a buta törvényeik. A törvényeikkel ki tudnának üldözni a világból. Mint pl. segédmotoros kerékpárra bukósisak, a biztonsági öv használata, meg a többi ami korlátozza a személyi szabadságot. Én ezért nem megyek emberek közé, mert már a szomszédnak is megvannak a maga törvényei, amiket úgy ad elő, hogy az rám is egyértelműen vonatkozik.
2015. jún. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én egyedül a zajjal és a zajongással vagyok így. Azért érdekes, ha valamit nem akarsz látni be tudod csukni a szemed vagy elfordulsz, de ha valami idegesítő zajongást nem akarsz hallani, akkor túl sok lehetőséged nincs. Ezt az evolúció nem oldotta meg. Egy időben eltöprengtem azon létezhet-e olyan műtét és olyan hallókészülék, amivel az ember a hallását ki-be tudja kapcsolgatni, de sajnos halláskárosítás nélkül nem lehet kivitelezni. Pedig mennyire jó lenne egy intelligens készülék a fülem mellé, ami helyettem eldönti veszély van-e vagy csak a hülye szomszéd...
2015. jún. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem az emberekkel van bajod sőt nem is a viselkedésükkel mivel a tömeg igy viselkedig az egyénhez képest, mindenkivel előfordul közterültetn, hogy a tömeg fellöki, leordibálja, de mégsem fogja fel apokalipszisnek, és nem kezdi utálni őket, az én nézetem szerint valami olyan dolog lehet a háttérben amelyet nem vagy képes pszihikailag megoldani és a belső szorongásodat kivetited arra, hogy az emberek ilyenek vagy olyanok és igy a belső szorongás testet ölt és a látható ellenséget könnyebben elviseled mint a láthatatlant :)
2015. jún. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tőlem kérdezed? Ha te nem tudod, hogy szereted-e az embereket, én honnan a fenéből tudjam? :D
2015. jún. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem őket.
2015. jún. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!