Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az jelenthet valamit, hogy...

Az jelenthet valamit, hogy nem szeretem a csúnya embereket?

Figyelt kérdés
Mármint nem párkapcsolati szinten, (van barátnőm, akit nagyon szeretek) hanem úgy simán nem szeretek velük barátkozni. (se ronda fiúkkal, se lányokkal)

2015. febr. 23. 00:21
 1/4 anonim ***** válasza:

annyit jelenthet, hogy nem lehetsz közkedvelt, mert az emberek azokhoz vonzódnak akik elfogadják őket, akik társaságában feloldódhatnak olyanok lehetnek amilyenek.

aki bárkivel szóba áll és elfogadó(kaméleontípus)ezer millió kedvelője van

2015. febr. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
21%
Remélem, elbаsz egy kamion és eltorzul az arcod egy életre, és senki sem fog barátkozni veled.
2015. febr. 23. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jaj de elfogadó itt mindenki de fogadok hogy az utcán ti is kinevetnétek egy csúnya embert.Én sem nagyon szeretek amúgy nagyon csúnya emberekkel barátkozni mert nehezen tudok úgy figyelni arra amit mond hogy ne azt figyeljem hogy milyen furán néz ki.Egyik jóbarátom barátnője elég csúnya volt és néha azon kaptam magam hogy ha kicsit ittas voltam,hogy mindenki beszélget meg csinálja a dolgát én meg figyelem az arcát és azon gondolkozok hogy mi történt vele amiért így néz ki.Nagyon ciki volt hogy bámulom és még észre sem veszem.
2015. febr. 23. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, mégpedig azt, hogy számodra szimpatikus megjelenésű emberek társaságát keresed szívesen. Ezzel nincs semmi baj. Én is szívesebben barátkozom olyan emberekkel, akiket kedves arcúnak tartok, szimpatikusak számomra. Amúgy meg mindenkinek más típus tetszik, van olyan ember, aki számomra csúnya, de egy más ízlésű ember meg szépnek/jóképűnek találja, meg olyan is, hogy valakit én tartok jó megjelenésűnek, másnak meg egyáltalán nem tetszik. Szóval relatív a szépség is és a csúnyaság is.
2015. febr. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!