Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha 17 évesen nem szeretem a...

Ha 17 évesen nem szeretem a gyerekeket, később még lehet, hogy szeretni fogom őket?

Figyelt kérdés
Magukat a gyerekeket mondjuk aranyosnak tartom, de attól a gondolattól, hogy én az anyja legyek valakinek, a hideg is kiráz valamiért...Nem tudnám elképzelni magamról, hogy éjszakánként felkeljek vagy hatszor megetetni valakit, meg hogy állandóan ott kelljen ülnöm kb mellette, nehogy történjen vele valami. Ráadásul nem is jövök ki annyira jól a gyerekekkel, én nem tudok velük úgy beszélgetni, mint mások. Szóval nem hiszem, hogy valaha is anya akarnék lenni, de félek, hogy ezzel csalódást okoznék a szüleimnek, vagy hogy később, olyan 40-50 éves korom körül megbánnám..Vagy hogy a barátom emiatt elhagyna, mert vele egyszer beszélgettünk erről és azt mondta, ő majd később akarna gyereket...Később még megváltozhat ez? Vagy törődjek bele, hogy emiatt fog a barátom szakítani velem meg a családom is kiutálni?
2015. jún. 18. 11:34
1 2
 11/13 anonim válasza:
Nekem 21 éves koromig eszembe sem jutott, hogy bármilyen szinten is foglalkozzak gyerekekkel. A rokonok babáit sem nagyon babusgattam. Most 24 vagyok, és egyre gyakrabban fordul elő, hogy rokonok, barátnők babáira vigyázom, és egyre gyakrabban eszembe jut, hogy később majd szeretnék én is. :) Szerintem ez idővel teljesen változhat nálad is.
2015. jún. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2015. jún. 18. 12:40
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

"de félek, hogy ezzel csalódást okoznék a szüleimnek, vagy hogy később, olyan 40-50 éves korom körül megbánnám"

Félelem és megfelelési kényszer... ez semmiképpen ne legyen indok.


"Vagy hogy a barátom emiatt elhagyna"

Szerintem egymás véleményének kölcsönös tiszteletben tartásával ez megbeszélhető, amikor eljön az ideje.

2015. jún. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!