Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogy hívják azt a szakmát ami...

Hogy hívják azt a szakmát ami evészavaros emberekkel foglalkozik?

Figyelt kérdés
érdekelne a téma, hogy mi a rendes neve ennek a szakmának..és mi a dolga?miket csinál? ,,sima" pszichiáter? hány évet kell tanulni, hogy olyan lehessek aki ilyen emberekkel foglalkozik?

2013. jún. 3. 18:26
 1/7 Szintiszoli123 válasza:

A szakmát Túry Ferenc professzornak hívják. Pszichiáter.

turyferenc@gmail.com; tury@t-online.hu

De a dilit neked kell legyőzni.

Amit anorexiásként eddíg megtanultam: anorexiából gyógyulni ne csak annyit tesz, hogy meghízunk, hanem azt, hogy leszarjuk, hogyan nézünk ki. Azt sporttal kell formálni, nem éhenhalással.

http://www.youtube.com/watch?v=XvILb8psZpM

http://www.youtube.com/watch?v=iNn-VH5Lx58

sok sikert!

2013. jún. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

ja nem, én nem vagyok anorexiás meg semmi ilyesmi...csak érdekelne az, hogy ki foglalkozik ilyenekkel, mármint azokat pszichológusnak hívják-e vagy pszichiáternek? vagy van-e rá más szó..?! mert érdekel ez a dolog, mint szakma, vagy hogyis mondjam...szeretnék olyan téren elhelyezkedni, aki evészavaros emberekkel foglalkozik.


de azért köszi..:)

2013. jún. 4. 15:22
 3/7 Szintiszoli123 válasza:
Nincs rá szó.
2013. jún. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy érdekes állatkáknak tartasz minket, még nem elég... :D
2013. jún. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

oké hogy tök őszinte legyek másfél évig bulímiás voltam én is...csak gondoltam ha ezt nem írom le így nem jönnek olyan hozzászólások amelyben elítéltek...de ha így jobb.:)

szóval igen az voltam és most én is szeretnék segíteni az ilyeneken.ezért érdekelne

2013. jún. 16. 17:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Na, ennek "örülök". Szerintem olyan ember ehhez nem ért, aki nem esett át rajta. Vagy valami más mély traumán... :S
2013. jún. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen amúgy, igazad van:)
2013. jún. 16. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!