Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Félek egyedül otthon! Mit tegyek?

Félek egyedül otthon! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kérlek, ne nevessetek ki ezért!

Nem tehetek róla, épp elég kellemetlen nekem!

Az az egészben a nevetséges, hogy 21 éves vagyok, és mikor még fiatalabb voltam, úgy 15-16 éves körül, akkor ilyen probléma nem volt. Inkább nagyon is élveztem, hogy egyedül lehetek.

Most meg, mióta van párom, 3 éve, egyre inkább félek, ha nincs velem, otthon, és egyedül kell lennem. Meg a másik, hogy nem épp egy veszélytelen környéken lakunk, és azóta csak romlott itt a helyzet, egyre több rossz dolog történik errefelé. Egyébként még szüleimmel lakom, és most örülök, hogy ők elmentek kicsit kikapcsolódni, nyaralni, de leginkább arra vágyom, hogy a párom, vagy egy barátnőm legyen velem éjszakánként, mert ijesztő egyedül a házunkban.

Sajnos az nem megoldható, hogy párom most itt legyen, mert dolgozik, barátnőim se érnek rá egyelőre.

Én nem tudom, mi van velem, már egy éjszakától is ki vagyok, most néhány napig így lesz pedig, kivéve a hétvégén. Az a baj, az egészben, hogy még vizsgaidőszakom van, és így nem nagyon van időm kimozdulni se nappal.

És ez a másik, hogy a sok stressz miatt már úgy érzem begolyózom, ha nincs kihez szólni, félek attól is, hogy pánikolok egyedül,-Hozzáteszem, amúgy nem szoktam. De már minden kis nesztől félek miután besötétedik.

Kamaszkoromban meg inkább izgalmasnak, és ,,menő"-nek éltem meg az egyedüllétet.

Mit csináljak, hogy ne legyen most olyan rossz az egyedüllét? Mit tanácsoltok? Kérlek, csak komoly válaszokat, nem kell az ilyen: ,,majd én átmegyek hozzád" stb. Köszi!


2015. jún. 22. 21:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szintén halálra tudom parázni magam egyedül.


Az új lakásunkban a kádban mostam ki valamit este fél 12-kor, mert még nincs ott a mosógép, és lekéstem az utolsó metrót. Azzal már nem tudtam hazajönni, így hát nekiálltam mosni. Kész lettem a mosással és leengedtem a vizet, erre a csövek elkezdtek rezegni olyan hangon, mintha egy szellem nő énekelne magas opera hangon, így, ú ú úúúú ... Ettől a hideg is kirázott és kirohantam a fürdőszobából :D

Nem is akartam visszamenni, hogy a ruhákat kiöblítsem. Ott pánikoltam, de aztán csak visszamentem és a mosdóba még gyorsan átöblítettem két valamit és kijöttem.


Aztán bezártam az ajtót és elindultam haza. Kerestem olyan éjszakai járművet, amivel hazamehetek, de sokat kellett gyalogolnom is az utcán. Inkább, minthogy ott maradjak egyedül. Pedig ha nem vagyok ilyen paragép, akkor aludhattam volna ott. De inkább hazajöttem, meg itthon vártak is.


Régebben sem tudtam egyedül lenni soha. Amikor rákényszerültem, vagy átmentem valakihez, vagy áthívtam barátnőt, h aludjon nálam. Most van kutyánk, azért azóta bátrabb vagyok. De én képes vagyok a fürdőszobában is félni, még nappal is, hogyha egyedül vagyok a lakásban. Viszont ha a kutya bejön és ott őriz a kád előtt, akkor nem félek :D

2015. jún. 23. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtatok.:) Sajnos nekem nincs kutyám a házunknál, a páromnál van 2, akik az enyémek is, de elhozni meg nem tudom ide őket.:D Pedig kevésbé félnék.
2015. jún. 23. 11:20
 13/15 anonim ***** válasza:
21%
Tegyél az ablak párkányra záptojást és akkor ha esetleg fel kelnél hajnalba véletlen akkor nem fogsz meghalni a szemetlen kislánytól aki kiakarja vágni az artériádat.
2018. ápr. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszi a rendkívűl ,,értelmes'' hozzászólást.
2018. ápr. 11. 15:05
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Hihi
2018. ápr. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!