Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehetek, ettől még, jó ember?

Lehetek, ettől még, jó ember?

Figyelt kérdés

Én,olyan vagyok mint az érme,az érmének is két oldala van,akárcsak nekem.


Az egyik oldalam,anyagilag segítem a szüleimet,próbálkozok jó testvérnek lenni,igyekszem segítőkész kollégának lenni,és jó havernak,barátnak tartom magamat( ez eddig egész jól hangzik)


Az érem másik oldala,hogy szörnyen bánok a kapcsolataimmal.Összejövök egy lánnyal,meglessz néhányszor és dobom.Sok lány sírt már így miattam.



2015. jún. 24. 09:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Majd ha tényleg szerelmes leszel, akkor remélhetőleg vele nem fogsz szórakozni. Csak nehogy visszakapd.

Amúgymeg... Nincsen tökéletes ember, mindenki hibázik.

Ha már tudod, hogy mit csinálsz rosszul, próbálj változtatni rajta, mielőtt újból elkövetnéd ugyanazt a hibát:]

2015. jún. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nos épp ez itt a gond,nemakarok rajta nagyon változtatni.Jól érzem magam a bőrömben.

És ennek ellenére tudom,hogy nemszép dolog így eldobni a nőket mint egy használt rongyot.

2015. jún. 24. 09:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Garantáltan visszakapod előbb-utóbb a sorstól, majd egy olyan fog dobni téged, akibe te leszel szerelmes.ETtől persze összességében nem vagy rossz ember csak éretlen és szereted a kalandokat.
2015. jún. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem vagy jó ember,kevés empátia szorult beléd.

Tudod,aki egy másik embert szinte tárgynak néz,az nagy baj.

Én nem hiszek a karmában,de ha létezik,te nagyon rosszul fogsz járni...

2015. jún. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon gerinctelen személyiség vagy.Csak a családod és a barátaid a fontosak,a nőkkel meg úgy bánsz mint egy ronggyal.De ezt tényleg visszafogod kapni,de nagyon durván.
2015. jún. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Na, azért álljunk meg... elég sok nő megérdemli és úgy viselkedik, hogy egy rongyként bánjanak velük.


Aki engedi magát...


Nem feltétlen biztos, hogy csak a kérdező hibás.

2015. aug. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

#5 Neked nem lehetett könnyű életed idáig. Ha problémáid vannak ne osztogass másoknak tanácsokat,elég hülyét csinálsz magadból...


Kérdező: Sok férfitársam mondaná 30-40 fölött,h semmi gond ezzel. Megváltotott a világ,nincs kötelező irány, követendő életpálya. Úgy élj ahogy neked tetszik. Nagyon sokan megbánják a házasságot,persze mondhatják erre most itt a nők hogy miért általánosítok,de ők sem tudhatják mit mond egy sör mellett a férjük a haveroknak. Én tudom,mert sokszor voltam már a sörözős haver.:)


Próbálj meg a lehető legkevesebb fájdalmat okozni a lányoknak,legyél velük őszinte,megérdemlik. Mégis járd a saját utad,mert ha másoknak próbálsz megfelelni abba évek múltán úgyis belerokkansz. Aztán úgyis csak válás lenne, vagy családon belüli érzelmi terror, vagy sunyiban egy pszichológus. Egyik sem hangzik jól. :)

2015. aug. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kimondta hogy tanácsot osztok?Csak elmondtam mi lesz így késòbb vele.Ki mondta hogy gondjaim vannak?Ismersz netán? :-)
2015. aug. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!