Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehetek teljesen más ember?

Lehetek teljesen más ember?

Figyelt kérdés

savanyú a képem egyszer egy öreg ezt mondta rám... az én szám inkább lefelé görbül mint felfe ennek oka az anyám egy alkoholista aki folyton ordított rám egész gyermekkoromban terrorízált a szavaival józanul pedig egy angyal volt.... nem tudtam kiben bízhatóm kiben nem és így senkibe se bizom még most se


általános isk. ba sokat vertek terrorízáltak az emberek, közép suliba is kihasználtak folyton,mindig megaláztak mert nem barátkoztam csak 1-2 emberrel



gyerek koromban abba a hitben éltem hogy az általános isk. végén meghalok súlyos betegségben...


A régi barátaim elkerülnek a lány osztálytársaim fel se ismernek 5 év után.... vajon senki vagyok ? a diák munkaba mindig kigunyolnak lehúznak


2014. júl. 4. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Hozzáállás kérdése. Ez csak te rajtad múlik.
2014. júl. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Teljesen más nem. Azonban meg lehet változnod jelentősen.

Nekem segítenek a pszichológiai könyvek, önsegítő csoport, terápia, de a legeslegfontosabb az, hogy megelégeld a jelenlegi helyzetedet, indulj el és akarj változni.

2014. júl. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
jézusom. :S szegenykém. Írj rám privátba,segítek neked szívesen :) 19/L
2014. júl. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Igen de ez hozzállás kérdése mennyire vagy erös

teljesen más embernek lenni.Nem tudom a korodat de kortól

függetelenül le lehet zárni a múltat mert a jövöben élünk

nem a múltban és akarni a változást.

2014. júl. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
19F, szóval akarat kérdése
2014. júl. 5. 10:21
 6/6 anonim ***** válasza:

Az életben mindenkit érnek sérelmek, és mindenkinek meg van a saját tragédiája. Aki azt állítja, hogy sosem volt még mélyponton az életében az egyszerűen hazudik. Viszont szembe kell nézni a ténnyel, hogy más nem tud és nem is fog segíteni rajtad, még a szeretteid sem. Ezeket a dolgokat önelhatározásból kell túlélni és megtalálni a módját annak hogy az ember felülemelkedjen az életében elszenvedett csapásokon.

Ahogy fentebb írták az önsegítő és pszichológiai könyvek/magazinok sok dolgot megtaníthatnak önmagadról, persze az azokban leírt dolgokat sem szabad mindig készpénznek venni. Foglalkozz többet önmagaddal, nézz sűrűn a tükörbe és találj olyan apró dolgokat a környezetedben amik motiválnak (ezáltal boldoggá is tesznek)

2014. júl. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!