Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy ilyen lanyra lehetnek...

Egy ilyen lanyra lehetnek irigyek?

Figyelt kérdés

Elore szolok, hogy nem konkret lanyrol van szo.

De mondjuk ha egy lany szep, baratsagos, mosolygos, jo ruhai vannak, jo stilus, szep, ezek mellett intelligens, valamint barmit megkaphat, es a ferfiak nagy resze kedveli is, mivel nem az a tipikus "jo csaj vagyok es fel is vagok vele"


2015. ápr. 21. 16:09
 1/7 A kérdező kommentje:

Ezek mellett szep a hazuk, valamint latszik, hogy anyagilag eleg jol allnak, es minden teren meg van bekelve magaval, es a csaladjaval, barataival jo a kapcsolata.

Azert merult fol bennem ez a kerdes, mert az egyik baratnom azt mondta, hogy soha eleteben nem lenne kepes irigykedni egy ilyen lanyra.

2015. ápr. 21. 16:11
 2/7 anonim ***** válasza:
Ööö... És most azzal akarod bizonyítani az igazadat, hogy itt gyakorin igazolunk? Legyen. Egy ilyen lányra lehetnek irigyek. Az már más kérdés, hogy hány ősi, pogány rituálé, kecskevér, és bolygóegyüttállás szükségeltetne egy a leírtakhoz hasonló lény születésének eljöveteléhez, de ez már csak szőrszálhasogatás...
2015. ápr. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a baratnod is,csak nem akarja bevallani.A felsoroltak kozul mindegyik pozitív,megis ki ne akarna ilyen lenni?A baj az,hogy az ilyen lányoknak is mint minden embernek van rossz tulajdonsaguk,tehat nem is lehet egy emberre irigykedni,inkább csak a tulajdonsagaikra.
2015. ápr. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az irigy emberek szinte mindenkire irigyek. Aki nem irigy, az egy ilyen lányt sem fog irigyelni.
2015. ápr. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehetnek, de nem mindenki.
2015. ápr. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"Az irigykedők maradnak ugyanazon a szinten, mig én eljutok arra a szintre."
2015. ápr. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az, hogy lehet rá irigykedni, nem jelenti, hogy a barátnődnek is kell. Lehet, de és? ettől mit bizonyítasz a barátnődnek? A saját ízlését?
2015. ápr. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!