Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nincsenek céljaim, semmiben...

Nincsenek céljaim, semmiben sem látok lehetőséget. Többi lent?

Figyelt kérdés

Tehát sok minden érdekel, de csak felületesen, mélyebben "megvizsgálva" semminek sem látom az értelmét, jövőre érettségizek, de tudom, hogy nagyon gyenge lesz, mivel eddig sem tanultam semmit, igencsak lusta vagyok. 1 év alatt már úgysem lehetne felhozni ezt. Egyedül az edzés az, amit szeretek, de abból megélni nem lehet.

Tehát ezután hova tovább? Külföldön gyári munkásnak, esetleg valami vállalkozás, ha sikerülne rá pénzt szerezni?



2015. jún. 25. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha tudatában vagy a hibáidnak miért nem változtatsz,ahelyett hogy itt sírsz?

Nem kell 2 diploma a boldog élethez.

Fejezd be az önsajnálatot,próbáld kíhozni a lehetőségeidből a legtöbbet!

Hajrá!

2015. jún. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha egy érettségit nem tudsz összehozni, akkor egy vállalkozást sem fogsz tudni felépíteni. Nem azért, mert hülye vagy hozzá, hanem azért mert lusta!


Szóval igen! Számodra marad a gyári lét, gyári sormunka, ami lefáraszt és ami mellett te nem fogsz vállalkozni és a szabadidődet is munkával tölteni.

2015. jún. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De attol meg h eddig nem tanultal semmit (mert lusta vagy) meg siman lehet egy jo erettsegid, egy ev boven elegendo a felkeszulesre ha nem csak tessek lassek tanulsz. A batyam egesz gimi alatt ugy jol elvolt tanulas nelkul de erettsegi elott 4 honappal elkezdett tanulni es mindene otots lett.
2015. jún. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!