Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez elitelendo? Mi...

Szerintetek ez elitelendo? Mi a velemenyetek? A poszt iroja szerint ez gonosz, aljas dolog, de ti vajon hogy cselekednetek? Link a kiegeszitesben.

Figyelt kérdés

"A fiúk arra számítanak, hogy a profilképen levő, csinos és vékony lánnyal találkoznak majd, ehelyett egy igencsak túlsúlyos hölgy fogadja őket. A reakciók önmagukért beszélnek: volt, aki megkérdezte a lányt, hogy terhes-e, van, aki kikéredzkedik a mosdóra, aztán felszívódik, és olyan is volt, aki benyögte, hogy igazából házas, és lelépett."


Szerintetek is gonosz dolog igy lelepni, ha nem az az ember van ott, aki a profilkepen volt, amikor meg csak a neten ismerkedtek? Vagy teljesen jogos reakcio?

Szerintem jogos reakcio, bar nem ilyen sunyin, hogy mondjuk szo nelkul lelepnek.


Video linkje:


[link]



2015. jún. 26. 17:20
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
19%

"sőt, akinek ezek után van a képén bőr még "panaszkodni" annak javaslom, szépen menjen haza, köpje szembe magát, aztán gondolkozzon el azon, hogy mi is egy kapcsolat alapja."


A férfi is átverte a nőket a videó folytatásában. Én nem állítom, hogy ezek után bármelyik nő is hozzámenne feleségül, én sem tennék, nem akarok álszent lenni. De a nők megvárták a randi végét. De mint mondtam, igazából ez sem lényeg, de hülye szövegekkel lépjen le, ha már olyan egyenes embernek tartja magát, és az átverésen van felháborodva. Egyébként a férfiak mellett viszont érv, hogy a nő (és a videó végén a férfi is) NAGYON kövérek, nem csak kicsit molettek. Tehát nem olyanok, hogy "azóta felszedtem 10 kilót".

2015. jún. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
* NE hülye szövegekkel lépjen le
2015. jún. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem tökmindegy, mivel lép le, mert nem a lelépő kezdte hülyének nézni a másikat, hanem az elmaszkírozott fél.

Amúgy ha nem hülye dumával lépne le, akkor az sokkal jobb lenne, hogy "hazug, dagadt disznó vagy, takarodj innen!" ??

Mert ez lenne az egyenes.

Így is tudja a másik fél, hogy ez a vélemény róla, meg úgy is, ha hülye dumával lép le valaki, meg úgy is, hogy nem lép le, de mégse lesz belőle semmi.

Az embert a tettei minősítik, nem a szavai. A végeredmény pedig minden esetben ugyanaz.

2015. jún. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat, en tovabbra is ugy gondolom, hogy ha vki egy olyan kepet rak ki, amin 50 kg es szep, akkor ne csodalkozzon, ha nem ugy nez ki a valosagban es ott hagyjak ( persze itt csak elmaszkiroztak, de akkor is )
2015. jún. 27. 21:43
 15/24 anonim ***** válasza:
89%

Itt mindenki az átverésre fogja a lelépést, pedig egyszerűbb lenne beismerni, hogy a kövér csajok és a kövér pasik az emberek csupán kis százalékának jönnek be.

A kövér emberek, akik kamu képet raknak fel, egy ilyen indok, hogy "őszinteség, átverés" még nem fognak változtatni ezen a szokásukon.

Meg kéne mondani minden ilyen embernek, hogy "El vagy hízva, nem tetszel." Pár ilyet kapnának és mindjárt elkezdenének fogyózni.

A különböző hülye indokkal, amiket kapnak frankón bemagyarázzák maguknak, hogy "áh nem is a kövérségemmel volt a baja, hanem az ............ dologgal."

2015. jún. 28. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
44%

"Amúgy ha nem hülye dumával lépne le, akkor az sokkal jobb lenne, hogy "hazug, dagadt disznó vagy, takarodj innen!" ??

Mert ez lenne az egyenes."


Nem tudom, miért kéne ilyen kulturálatlanul. Ennél szebb az, amit pl. az utolsó írt.

2015. jún. 28. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Jogos. Én megmondtam volna neki, higy az anyjával szórakozzon.
2015. dec. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Eleve az a hibás, aki nem valós képet tesz ki magáról, mert ezzelolyan kockázatot vállal, hogy "nem nyílt kártyákkal játszik", természetesen tudom mit jelent az, ha valaki vállal olyan tulajdonságát/adottságát, amelyek mások számára - hogy mondjam - nincsenek az ideálként elvárt tulajdonságok vagy adottságok közt.

Én tudom mit jelent ez, amikor nem vállaltam fel, nagyon sokan akartak ismerkedni, aztán amikor kiderült, nagy csalódás volt a vége, most hogy felvállalom, már rögtön nem igazán van érdeklődés...

2015. dec. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Utolso: mi ez a "hatrany"?
2015. dec. 22. 16:38
 20/24 anonim ***** válasza:
Vak vagyok és ezt ha nem írom ki, akkor az illetőt átverem mert kép alapján nem derül ki (napszemüvegben vagyok).
2015. dec. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!