Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez elitelendo? Mi...

Szerintetek ez elitelendo? Mi a velemenyetek? A poszt iroja szerint ez gonosz, aljas dolog, de ti vajon hogy cselekednetek? Link a kiegeszitesben.

Figyelt kérdés

"A fiúk arra számítanak, hogy a profilképen levő, csinos és vékony lánnyal találkoznak majd, ehelyett egy igencsak túlsúlyos hölgy fogadja őket. A reakciók önmagukért beszélnek: volt, aki megkérdezte a lányt, hogy terhes-e, van, aki kikéredzkedik a mosdóra, aztán felszívódik, és olyan is volt, aki benyögte, hogy igazából házas, és lelépett."


Szerintetek is gonosz dolog igy lelepni, ha nem az az ember van ott, aki a profilkepen volt, amikor meg csak a neten ismerkedtek? Vagy teljesen jogos reakcio?

Szerintem jogos reakcio, bar nem ilyen sunyin, hogy mondjuk szo nelkul lelepnek.


Video linkje:


[link]



2015. jún. 26. 17:20
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Nem akarlak megbantani, de ez eleg komoly dolog ahhoz, hogy kiird, es ne utolag deruljon ki. Az, h vki csak a foto beallitasokkal, hogy fiatalabbnak szebbnek vekonyabbnak tunjon, ez teljesen mas kategoria. Nem azt mondom, felre ne ertsd, hogy neked igy nem jar megbecsules!!! De ezt nem szabad halogatni, ezt az elejen meg kell mondani. Sok sikert a parkeresesben! En oszinten nem tudom mit reagalnek, ha ilyesmi utolag derulne ki. Ha mar megszerettem, megkedveltem az illetot, nem hagynam ott- de lehet h megis, amiert nem mondta el az elejen :/
2015. dec. 22. 19:36
 22/24 anonim ***** válasza:
Huhh bizony, itten derül ám ki hogy ez a képpel való csalásnál is nagyobb ellenérzést vált ki benned, de nem vagy ezzel egyedül.
2015. dec. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Azert tisztazzuk, hogy a keppel valo csalas alatt max 3-4kg, nem 30-40kg eltunteserol beszelek...
2015. dec. 22. 23:01
 24/24 anonim ***** válasza:
Jaa értem, eddig nem úgy tűnt számomra...
2015. dec. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!