Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csinálják ezt az emberek?

Miért csinálják ezt az emberek?

Figyelt kérdés
Interneten amikor két ember álláspontja nem egyezik, gyakran van, hogy az egyik elkezdi a másikat gyereknek nézni és mondja neki hogy nőlj fel, ki szäros, meg kisfiam stb... Ennek mi értelme? Ha fogalma sincs, hogy akivel beszél mennyi idős akkor minek csinálja ezt?
2015. jún. 27. 11:50
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Na mi van kisocsi? :) Panaszkodjal csak papanak! :D
2015. jún. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nézd.... Anonim oldal, itt mindenki bátor, arc nélkül nagy ember, itt mindenki mindent megtehet.

Egymás szemébe már más lenne a felállás.

2015. jún. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
Amikor valaki nem tud észérveket felhozni az álláspontja mellett, akkor általában elkezd személyeskedni. Természetes emberi reakció.
2015. jún. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 piriiiii ***** válasza:
54%
Én ilyet még nem tapasztaltam szerencsére.
2015. jún. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm!
2015. jún. 27. 12:01
 6/10 anonim ***** válasza:
Igazából az anonimitás és a nevesítés között nem nagyon sok a különbség. Nézzetek meg pár FB fórumot ahol ugye a többség képpel és névvel nyilatkozik, ott is elküldik egymást rengetegen a pihcsába. Azért van ez, mert nincs félelemérzetük, hiszen nincs ott a lehetőség hogy a sértés után kapnak egy maflást.
2015. jún. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Titusztitusz ***** válasza:
72%
Azért csinálja ezt, mivel az ilyen illetők döntő része a való életben egy KOMPLEXUSOS szerencsétlen, akinek otthon egy szava se lehet,(Már ha egyáltalán van az ilyeneknek családja...)éshát a KISEBBRENDÜSÉGI ÉRZÉSEIT az internet NÉVTELENSÉGÉBEN próbálja kompenzálni...Sajnos ismerem jól már ezt a típust,a netezésem kezdeti korszakaiban hírtelen dühömben nem egy ilyen szánalmas szerencsétlennel provokáltam ki személyes találkozót,éshát álltalános tapasztalatom az volt, hogy az INTERNETEN végzett alpári viselkedés,FORDÍTOTT ARÁNYBAN állt gyakorlatilag mindig az illető VALÓ ÉLETBELI KÉPESSÉGEIVEL...Úgyhogy szokjál meg te is egyfajta vezérelvet:Minnél inkább "játsza valaki az eszét a neten", minnél inkább visszataszító a viselkedése, a VALÓ ÉLETBEN annál nagyobb, és szerencsétlenebb lúzer az illető...Szóval csak kacagjál mindig az alpári netezőkön, és NE VEDD ŐKET SOHA KOMOLYAN, sőt, még emberszámba se...Tekints rájuk úgy, mint egy "véletlenszerü karakterhalmazokra"...És feleslegesen ne vesztegess az ilyenekre se szót, se időt...
2015. jún. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem tudtam volna pontosabban leírni az igazat ahogy a 7-es válaszoló.

Van is egy mondás, hogy az emberi kapcsolatok az aranymosáshoz hasonlítanak. Ott sem a piszkot keresed hanem az aranyat. Vagyis a negatív emberekről tudomást se végy.

2015. jún. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Saerintem nem maga az ember ellen írányul ez a jelzés hanem a mondanivalója, gondolkodás módja,véleménye iránt.
2015. jún. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kis csicska verebek vagytok.Egytől-egyig kivágom mindet a g**cibe.

Na itt van egy példa.De ha élőben egy ilyen embernek egy kigyúrt izomagy elkapná a fölét és mondaná,hogy "jéé,te vagy az aki a múltkor beszólt,végre élőben is talizhatunk",hát kétszer is megondolná hogy jelen pillanatban miért is él.

2015. jún. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!