Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bejöhet a férfiaknak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejöhet a férfiaknak egy ilyen tulajdonságokkal rendelkező lány?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok. Szinte soha életemben nem voltam bulizni, nem voltam soha részeg, nem dohányzok. Bár tudom ez lényegtelen de szeretem a kutyákat. Tisztességes életet élek, nem adom magam csak úgy bárkinek. Ha lett volna egy fiú, aki igazán szeretett volna, akkor akár 2 hónap után lefeküdtem volna vele, de 1 hónaptól tovább sosem tartott kapcsolatom. Vagy szerintetek f@pin@ lennék? Mindig ilyen indokokkal koptatnak le én jobbat érdemlek tőlük stb. Pedig az egyik fiú azt mondta hogy szenvedélyes vagyok, jó velem csókolózni, jó a társaságom, akkor nem értem mi lehetett a gond.
2015. máj. 21. 20:45
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nincs semmi baj veled :D
2015. máj. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 opened paradise ***** válasza:
19%
Nekem spec igen.
2015. máj. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Még is mi? Ha írsz valamit, magyarázd is meg.
2015. máj. 21. 20:48
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz, hogy megtudjuk miért koptattak le, jobban meg kellene ismernünk.
2015. máj. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
54%
Ugyanilyen vagyok én is, csak annyi, hogy egyszer nagyon szerelmes lettem és a srác átvágott. Lefeküdt velem és otthagyott. Azóta nem bízom senkiben. Örülj neki, hogy nem tartott egy kapcsolatod sem addig, hogy ez történjen.
2015. máj. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Nekem bejönne, kérdés, hogy neked mennyire extrák az igényeid. Amúgy az nem lehetséges, hogy túlságosan felszínesen választasz párt magadnak?
2015. máj. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Komolyan nem tudom miért koptattak le. Az egyik azzal hogy azt mondta túl komoly vagyok, azért mert egy jó kapcsolat után később vágynék valami komolyabbra.
2015. máj. 21. 20:51
 8/32 anonim ***** válasza:
Be is jön,nem csak bejöhet.Ne izgulj lesz olyan aki megfog becsülni.
2015. máj. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
kérdező a válasz a kérdésedre! igen be jön egy fer.........
2015. máj. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
A külső nekem annyiban számít, hogy legyen tiszta, ápolt, azért adjon a külsejére, legyen jól öltözött. Eddig átlagos külsejű pasijaim voltak.
2015. máj. 21. 20:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!