Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktál spórolni? Mikor...

Szoktál spórolni? Mikor jöttél rá hogy szükség van rá?

Figyelt kérdés
2015. jún. 28. 19:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Most jöttem rá. Eddig nem kellett, most meg kell, és elég nagy sz arban vagyok.. :/
2015. jún. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
pff, ha lenne miből...
2015. jún. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem nagyon,nincs miből,de a családom támogat,ha szükséges,akár anyagilag is.
2015. jún. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%

Egy párkapcsolaton lehet sokat spórolni, vagyis ha szingli vagy!


Egy egy barátnő, pár, felesèg nagyok sok lóvèt tud elverni.


Mióta szingli vagyok, sokkal jobb az anyagi helyzetem! :)

2015. jún. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Tudatosan vásárolok. Csak akkor veszek újat valamiből, ha az előző elfogyott. Szeretem a saját márkás termékeket venni Dm-ből, Rossmannból.

Ruhából jól kombinálható darabokat választok mind színben, mind stílusban. Itt is figyelem az akciókat.

A fizetésem egy részét mindig félreteszem.

Így nőttem fel.

2015. jún. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem szoktam
2015. jún. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam spórolni mert most van spórolt pénzem elég és biztos munkahelyem ahol még 10+évig dolgozok minimum ezért inkább támogatom a családomat azzal a pénzzel amit félre rakhatnék
2015. jún. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Már gyerekkoromban úgy neveltek, hogy spórolni megéri, ezért folyamatosan végzem ezt a tevékenységet.
2015. jún. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem sok minden van őszintén szólva, amiben jó vagyok.... de spórolásban nagyon! Úgyhogy örültem a kérdésnek:) Igazából érdekes, mert azt mondhatnám, hogy a szüleim "tanították", tőlük lestem el, mert viszonylag rossz anyagi helyzetben a spórolással sok minden olyat is megadtak nekem, amit amúgy nem engedhettünk volna meg. Aztán elmentem kollégiumba, ahol nagyon kevés pénzből egyedül kellett megélnem, főznöm magamnak és mindent megvennem. Mivel nem tudatosan működik ez nálam észre se vettem, de évvégére összespóroltam egy viszonylag nagy összeget. Csak a csavar ott van benne, hogy testvérem ugyan ebben a környezetben nőt fel, mégis minden pénzét elherdálja, hogy hónap végén már kajára sincsen.
2015. jún. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Még gyerekkoromban is spróroltam, nem még most.

Pedig a szüleim jószívvel adtak pénzt, mondták, hogy elkölthetem, de vagy nem költöttem el és félretettem, vagy valami hasonló, de olcsóbb dolgot vettem rajta.

Szerintem nem jöttem rá, hanem csak egyszerűen ilyen vagyok.

2015. jún. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!