Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kezeled a konfliktusoka...

Hogyan kezeled a konfliktusokat? Ha belőled csinálnak, jó barátodból csinálnak lealázó viccet, poént? Ha megbántanak nyílvános helyen?

Figyelt kérdés
Én sajnos elég agresszíven vagyok képes reagálni Hölgy létemre. Szeretnék magamban egy jobb viselkedés mintát kialakítani.. Ha nyílvános helyen megbántanak, képes vagyok magamból kikelni.. Legyen bárki a másik fél..

2015. jún. 30. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Ez teljesen természetes. Tiszteletlenséget csak félelemmel lehet orvosolni...
2015. jún. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.. Nagyon "hasznos"
2015. jún. 30. 11:54
 3/7 Crisopher ***** válasza:
100%
Én is agresszíven kezelem, de nem hiszem, hogy ezzel gond lenne. Végül is ha szépen kezelem, abból nem tanulnak.
2015. jún. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

Hát én fiú létemre inkább csak elmegyek valami üres helyre.


Ha az utcán akkor meg csak ránézek azokra akik beszóltak és megyek tovább(tipikus sapkas gengszterek a: Jön valaki szóljunk be neki mert unatkozom alapon) én nem tudom megvédeni magamat.... :(

2015. júl. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én általába mindenkinek vissza szólok.. :( Ami szintén nem a legjobb.

2015. júl. 2. 21:38
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy hirtelen előrántott Frappáns Replikával kell visszavágni, ennél tutibb módszer nincs.
2015. júl. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sajnos nekem általában szintén bántó jut szembe.. :(

Nem ilyen fú, ezt, de elegánsan intézted.. Szeretnék ilyen lenni, hogy mások csak néznek, hogy ezt meg, hogy lehet ilyen szuperul kezelni?

2015. júl. 3. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!