Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nagymamák miért olyan...

A nagymamák miért olyan erőszakosak, amikor az evésről van szó? Miért akarnak folyton teletömni?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, nagyon jólesik, hogy odafigyel rám a nagyi, meg törődik velem, de nem tudom miért ilyenek a nagymamák. Az édesanyám is szeret engem és törődik velem, de ő még sem ilyen tolakodó, ha étkezésről esik szó. Egy tippem lenne erre a jelenségre, de nem akarok befolyásolni senkit, pár választ azért megvárnék, mire az én verziómat elmondanám.
2015. júl. 5. 14:26
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nekem is az volt az elméletem, amit a 10-es válaszoló írt. Én is erre gondoltam, hogy az ő fiatalkoruk (esetleg gyerekkoruk) jóval nehezebb volt, olyannyira, hogy nem mindennap került étel az asztalukra. És emiatt kialakult bennük ez a fajta kényszer, hogyha mi megtehetjük, hogy mindennap együnk, akkor azt használjuk is ki.
2015. júl. 6. 00:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!