Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen erőszakosak a mai...

Miért ilyen erőszakosak a mai nők? Lehet ezzel kezdeni valamit?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem minden nő ilyen és nem akarom mindenkire ráragasztani ezt. Most csak egy csoportjukról beszélek.


Észrevettem, hogy párkapcsolatban vagy házasságban, nagyon agresszívek tudnak lenni a nő tagok. Persze nem érik el a bűntetendő kategóriát. De sokszor kb "hisztiznek", veszekednek, makacskodnak, ha valami nem úgy történik, ahogy ők akarják.


Az is nagyon gyakori, hogy nem erősen, de fizikailag bántalmazzák a párjukat. Ezt egy játékos, kb pajkos ütögetésnek tüntetik fel. De mögötte nagyon is érezhető az erőszakos szándék. És tudják, hogy a férfi úgysem bántaná őket. Mert ha a férfi teszi ezt, azzal túllép egy határt, meg hogy visszaél az erejével. A nő meg szabadon megteheti, amikor csak kedve tartja, nyilvánosság előtt vagy ha kettesben vannak akkor is.


Ez nem zavaró vagy kellemetlen a férfiak számára?

Mit lehet ezzel kezdeni, ha már kialakult?


Láttam már olyat, hogy egy lány, kb csapdossa a barátja vállát ha mond neki valami sértőt. Olyat is láttam, hogy a feleség eszközzel finoman ütlegeli a férjet, és mellé valami indulatos megjegyzést társít. Persze játékosan feltüntetve, de szerintem mögötte volt a harag, meg a magabiztosság hogy megteheti és hogy nevelni vagy idomítani akarja a férjet.

Olyat is láttam, hogy egy nő ökölbe szorított kézzel ütötte a gyerekei apjának a fejét, a két gyereke szeme láttára, miközben a férfi mozdulatlanul tűrte.


Ezek mellett ott van még az ellenőrzés meg a könnyed kis lelki terror. A nők kb bejárást akarnak a férjeik e-mail fiókjukba, facebookjába. Ha a férfi nem engedi, abból harag és sértődés lesz.

Bármikor előszeretettel használják az érzelmi zsarolást és a manipulációt. Ilyenkor játszák a szende kislányt, aki időnként megsértődik és ki kell engesztelni.


Ha a férfit bántják vagy sértik meg, akkor ő persze várhatja, hogy a felesége bocsánatot kérjen. Vagy hogy egyáltalán belássa, nem neki volt igaza. Esetleg, hogy megértse.


És alapjában véve, mintha a mai nők képtelenek lennének a valódi megértésre és elfogadásra.


Én így látom. (Persze nem mindenkire igaz.)


De érdekelne, hogyan lehet az ilyen helyzetekkel kezdeni valamit. Egy férfi hogy oldjon meg egy ilyet. És hogyan vegye észre, hogy milyen is az illető nő. Az ilyen nők megváltozhatnak?


2013. szept. 20. 18:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
70%
A nők nagyrésze állandóan hisztizik. Ha házas, ha nem.
2013. szept. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
49%
Amit leirtal az egyedi eset lehet, es egyaltalan nem altalanos jelenseg. ezenkivul a ferfiakat sem kell felteni, ok is a maguk mondjan kepesek elerni amit akarnak, manipulalni a nojuket. MIvel leirasod nem altalanos, es nem talalkoztam meg vele, nem tudok segiteni neked a megoldasban. Leginkabb, hogy ha egy no ilyen es neked ez nem jon be, szakits vele.
2013. szept. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
17%
figyelj, oké, hogy régóta nincs nőd, de ne minket büntess miatta hülyeséggel, jó?
2013. szept. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
50%

Sajnos a nők sok mást is megengednek maguknak. Beképzeltek, el vannak kényeztetve. Minket csak két lábon járó farkaknak meg pénztárcáknak tartanak. Utálnak minket, csak érdekből szólnak hozzánk. Beszélgetni lehetetlenség velük, mert úgyis mindig nekik van igazuk. Engem is az első soromtól kezdve elkönyvelnek valami antifeminista férfiállatnak.

Nem mondom, hogy nekem van igazam, de azért ha a nők magukba néznek, úgy őszintén, biztos találnak 1-2 pontot az életükben, amikor igenis ilyesmit éreztek/ilyenek voltak...

2013. szept. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
67%

Ha ilyen nőbe botlasz azt mondod viszlát és kész, hova bonyolitod ezt az ügyet?

Alternativ megoldás mikor kezdődik a hiszti akkor bezárod a szekrénybe.

2013. szept. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:

#4 vagyok.

Egyébként 24 éves vagyok és szűz. És nem azért, mert nyuszi vagyok, nem is azért, mert annyira csúnya. Egyszerűen az igazira várnék, de ránézésre látom a nőkön, hogy javarészt nem tetszenének.

2013. szept. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
91%

Van benne igazság, de nem minden nöre jellemzõ.

Azok a nõk akik ezt csinálják, talán "sokat csalódtak" a párjukban,férjükben, vagy érzik, hogy a társuk ugysem tudná megütni, de ugyanakkor a volt exük megütötte õket és kitör belölük a bátorság.

2013. szept. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
60%

Akkor sorban: egy agresszív, hisztis nőt egy férfi vagy leszereli, vagy leépíti. Csak a nyámnyila papucsok hagyják magukat.

Ha tényleg csak játékos paskolásról van szó, az más téma, ilyenkor meg nem kell többet belemagyarázni, képzelegni!


"Ez nem zavaró vagy kellemetlen a férfiak számára?" Biztos vannak olyanok, akik szeretik az ilyen nőket és nem zavaró nekik, akiknek meg zavaró, azok mint ahogy már írtam, nem tűrik az ilyen viselkedést.


A postafiókunkba annak enged az ember szabad bejárást, akinek akar, ha nem akarja, akkor nem engedi, ha a másik megsértődik, majd megbékül. Nekünk pl. szabad bejárásunk van egymás összes fiókjába a párommal, mert telefonon nincs netük, így ha valamelyikünk nincs netközelben és fontos üzenetet vár, vagy éppen sürgősen küldeni akar valamit, elég ha felhívja a másikat és intézi, ez nekünk nagyon praktikus.


Hogy megváltozhat-e valaki, az sok mindentől függ, alapjellemében szerintem csak ideiglenesen. Ha nem alapjellem, hanem valami kiváltotta belőle az ilyen viselkedést, akkor normális, megbízható, határozott, céltudatos, erős pár mellett megváltozhat.

2013. szept. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
84%
eddig nekem minden nőm ilyen volt. be akarták osztani az időmet, meg akarták szabni távollétükben is hogy mit tegyek milyen ruha lett rajtam, stb., s csak a fent emlitett szakitás segitett. tud esetleg valaki épkézlább tanácsot hogyan lehet ezt kezelni? én se akarnék ilyenek miatt elverni senkit.
2013. szept. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
58%

Na, azt hittem, hogy az ilyen sírófesztivált csak a szerelem, szex témakörben szoktak rendezni... de látom te átszabadultál ide.


Értjük, hogy nincs sikered a nőknél, de attól, hogy általánosítasz és baromságokat beszélsz még nem lesz nagyobb.

2013. szept. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!