Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyes embereknek miért alap...

Egyes embereknek miért alap dolog a párkapcsolat az életében? 19F

Figyelt kérdés

Nagymamáim, több ismerősöm, haverok, osztálytársak stb. szokták mondani, hogy miért nincs már barátnőm?? Mert miért kellene, hogy legyen? Mintha kötelező lenne, úgy beszélnek róla. Most volt 2 hónapja egy, de bőven elég volt az egy hónap vele.. Volt olyan ismerősöm, aki havi szinten a buszon megkérdezte, hogy, na, van már asszony? Mondom nincs, erre ő: Hogy bírjátok ki nélküle.. Itt ledöbbentem azért. Miért ne lehetne kibírni? Amúgy is nagyon az igényeim szerintem magamhoz képest, szóval nem egyszerűen találok olyan lányt, akivel összejönnék.

Vagy mamám is ilyen, hogy miért nem fogsz már magadnak egy szép lányt? De értitek, mintha ez ilyen csettintésre menne.. :D


2015. júl. 6. 12:53
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Egyetértek. :)
2015. júl. 6. 14:58
 12/17 anonim ***** válasza:
Az ember társas lény, és valahol az a "normális", vagy nevezzük inkább átlagos, ha az ember idővel társat keres, társat talál. Viszont szerintem 19 éves korban még nem vagy elkésve semmivel. Ha majd jön valaki, aki érdekel, ha majd igény lesz benned arra, hogy legyen kapcsolatod, akkor majd teszel érte. Csak tudod az emberek nagy részét elragadja a csordaösztön, és értetlenül áll az előtt, ha valaki nem úgy cselekszik és gondolkodik, mint a nagy többség. És nem, nem csak a rondák vannak egyedül.
2015. júl. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem én szép vagyok,még sincs igényem kapcsolatra...( a pár szót pedig utálom...) nem is értik,hogy lehet ez 19 évesen....simán.Csak így.Itt az élő példa.valahogy sosem vitt rá a lélek.
2015. júl. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel, hogy ki van párkapcsolatban, de az, amikor minden áron akar valakit magának az ember, az elég fura.. olyan formában, hogy szinte mindegy, hogy kit, csak legyen végre valaki. Mintha egyedül nem lehetne normálisan létezni és azt feltételezik az emberről, hogy valami baj van vele, mert nem akar magának valakit. MEg azt is szeretem, mikor valaki minden nő után utána néz és csorgatja a nyálát, vagy próbálkozik mindenkinél.. :D
2015. júl. 6. 16:22
 15/17 anonim ***** válasza:

Ööö és egy párkapcsolat miben akadályoz meg?

Mert ha egy idiótával jöttél össze, aki minden nap beszámoltat az már a te hülyeséged...

2015. júl. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Hogy érted, hogy miben akadályoz meg? Időt igényel, annyi szent, ha ilyenekre gondolsz.

Ezt mondtam is, hogy engem is minősít, hogy kivel jövök össze, az én hülyeségem is volt.. :)

2015. júl. 6. 19:56
 17/17 anonim válasza:
Nem azért akar valaki magának barátnőt, mert társra vágyik. Szerinted a férfiak hány százaléka találna minden este magának másik nőt, a dugást viszont rendszeresen igényli az ember(férfi).
2015. júl. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!