Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hasonló helyzetben lévő fiúk,...

Hasonló helyzetben lévő fiúk, ti is csak úgy vagytok képesek ezt a problémát leküzdeni, hogy tőletek jóval fiatalabb lánnyal ismerkedtek?

Figyelt kérdés
Sajnos szívás, de genetikai okok miatt főleg, nagyon pici vagyok fiú létemre és emiatt egy ideje már észrevettem, hogy csak az ilyen pici 12-15 év körüli apró, cuki lányok figyelnek fel rám, adnak esélyt nekem, a többi csaj nyominak nevez elutasít vagy embeszámba sem vesz. Nekem nemgond, hogy a pici csajok szeretnek, bejönnek nekem ők is, de ugye 12-13 évessel nem lehet nagyon mit csinálni, hiába jött ez a törvény, akkor is gáz, mert ők még eléeg éretlenek egy kapcsolatra, viszont alegtöbb 14-15 éves is max egy rövidebb kapcsolatra alkalmas, így elég fura helyzetben vagyok, viszont egy nőies 16-18 éves csaj is élből lekoptat, részben értem én, ez valami ösztön lehet náluk, hogy ők nem járnak kisfiúval, öcsikével úgymond. Engem is zavart, amikor bejöttem egy tőlem magasabb nagyobb súlyú lánynak, de ez is ritka, mert tényleg csak az nagyon picike 150-160centi körüli lányok szoktak bukni rám, de akkor ők tényleg úgy, hogy maguktól rám írnak facebookon például, pedig nem is vagyok egy nagyon helyes fiú. Csak a korom miatt szoktak megijedni páran, de van, akit még ez sem zavar, sőt mintha izgatná őket, én úgy vettem észre. Csak én viszont mindig kicsit rosszul érzem magam, pedig csak szerelemre vágyom meg normális kapcsolatra, de ez a sok előítélet meg támadás gyakran összezavar és inkább igyekszem elutasítani a lányokat, csak aza baj, hogy minél jobban elutasítom őket, valamiért annél jobban tapadnak azt vettem észre, szóval egy idő után beadom a derekam a sok bók meg szeretlek után és mindig titkolni kell a kapcsolatot mert a szülők kinyírnának a korom miatt. Fáj, hogy úgy kezelnek mint egy bűnöző, pedig nem tehetek éns em róla, hogy a genetiak így kicseszett velem, koromnál sokkal fiatalabbnak nézek ki, szülők is láttak már, de fiatalabbnak hazudott a lány és nem is fogtak gyanút, mert tényleg mindenki fiatalabbnak néz. Mégis kezd elegem lenni az állandó hazugságokból, legszívsesebben megmondanám mindenkinek a valódi korom és szeretném, ha elfogadnának így, ahogy vagyok és szerethetnék végre egy rendes, cuki lányt úgy, ahogy lehet, szabadon és nem szeretem hogy pusztán a számok alapján ítélkeznek mások felettem. Én csak boldog szeretnék lenni és boldoggá tenni egy rendes lányt, aki megérdemli. Ha lenne esélyem korombeli lányoknál, nem utasítanának el én higyjétek el szívesen járnék velük, de sajnos kényszerhelyzetben vagyok, nem bírják a csajok, ha egy fiú mellettük fiatalabbank, kisebbnek vagy gyengébbnek néz ki.
2013. aug. 23. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány kérdést tettél már itt fel ebben a témában?
2013. aug. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Itt én kérdeztem, ha nem tetszik tovább lépsz. Úgy utálom a kötekedős embereket. -.-
2013. aug. 23. 22:58
 3/4 anonim ***** válasza:
írd ki még ezerszer
2013. aug. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hány cm magas vagy?
2013. aug. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!