Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem találok olyan...

Miért nem találok olyan embereket akik úgy gondolkoznak mint én?

Figyelt kérdés
Nem találom a helyem a világban egyáltalán, egy közösség se fogad be, barátaim nincsenek, nem vagyok antiszociális, szeretem az embereket és hiába próbálok olyan embereket keresni, akiket az érdekel ami engem, mégsincsenek barátaim.

2015. júl. 6. 23:07
 1/7 anonim válasza:
51%
Lany vagy vagy fiu?
2015. júl. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Világ agymosás? Nem egyértelmü ezért? Jaaa... tudatlan vagy, nem szeretsz gondolkodni. Értem... Mi sem lennénk meg jól. :(

Sok sikert.

TUDATOSODJ!

2015. júl. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért, te hogy gondolkozol?
2015. júl. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Hogy gondolkozol, milyen eszméket vallasz, mert még nem tudom, mit szeretsz csinálni?
2015. júl. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Így alakult.
2015. júl. 7. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyen vagyok én is, nincs helyem a világban.
2015. júl. 7. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez butaság!

Mindenki egyedi módon gondolkozik,reagál az élet adta helyzetekre.A vélemények sem azért egyeznek mert ugyanúgy gondolkodik két ember hanem mert közös nevezőre tudnak jutni.

Szóval miért ne barátkozhatnál olyannal aki másképp látja a dolgokat mint te? Legalább tanulsz tőle,új nézőpontot ismerhetsz meg.

Sosem értettem hogy az emberek miért keresnek olyat akár barátságról vagy szerelemről legyen szó aki teljesen hasonlít rá..nem lenne egy idő után unalmas hogy mindent ugyanúgy gondol a másik?

Szerintem nincs is szebb annál a pillanatnál amikor egy hosszas beszélgetés után a két nézőpont érintkeznek egymással,közös pontra jutnak.

De ha tényleg eszeveszettül magányos vagy,írj privátban..hadd ismerjem meg a te "különleges" életfelfogásod!


15/L

2015. júl. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!