Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől lehet ez és hogy tudnék...

Mitől lehet ez és hogy tudnék változtatni?

Figyelt kérdés

Nem szeretem az embereket, tömegiszonyom van és utálom ha néznek. Nem merek beszélni az emberekkel, se azokkal, akiket életemben nem láttam, se azokkal, akiket ismerek. Pedig régebben nem így volt, egyáltalán.

L



2015. júl. 7. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Önbizalomhiányod van.

De végül is , ha itt felteszek egy kérdést, hogy ki skypolna velem most azonnal, nagyjából 0 jelentkező lesz rá. Szóval nem csak te félsz beszélgetni az emberekkel, de ezen így lehet a legkönnyebben változtatni, ha beszélgetsz velük.

2015. júl. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha gondolod beszélhetünk spypeon most azonnal is :D
2015. júl. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elmenne tőle a kedved amikor kiderülne hogy nem nő vagyok. :P
2015. júl. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy,kedves kérdező?
2015. júl. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tréningen lehet és kell is ezen segíteni. Nem sokra viszed se az iskolában, se egy munkahelyen, ha nem tudsz bárkivel szóba állni, kiállni emberek elé. Az is jó, ha magadnak kitűzöl célokat, hogy ezen a héten megszólítok pl. két ismeretlent, és beszélgetek velük pár percet. Szerezz pl. egy ragtapaszt egy szállodai recepcióstól, vagy egy várostérképet. Vagy szólíts le egy szórólapos embert, és kérdezd meg, mennyit fizetnek azért a munkáért, amit csinál. Előbb-utóbb majd csak elmúlik a félelmed.
2015. júl. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok,szinte boltba sem merek menni.Azért megyek hogyha kell,de ha van rá mód,inkább kihagyom.:D

19/L.

2015. júl. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!