Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért olyan érdektelenek a...

Miért olyan érdektelenek a mai tinik?

Figyelt kérdés
Nem akarom feltenni a "Az én időmben jobb volt" c. lemezt de akkoriban le tudtuk magunkat kötni. Most meg csak lötyögés,unalom,facebook tölti ki a napjukat. Megkérdeztem az unokaöcsémet hogy mit fognak ma csinálni, erre egy vállrándítást kaptam válaszul.Kérdem tőle "-Mentek fagyizni?" válasz "-Lehet" "-És mikor?" "-Nem tudom" Na ekkor durrant el az agyam. Leginkább az a közöny bosszantott.

2015. júl. 7. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
A mai degeneráció
2015. júl. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Csernusnak a könyvében ez állt, h buli buli hátán aztán gyorsan kiélik magukat és üres emberek lesznek. Tömören. Nincs életcél, nincs motiváció csak egyik napról a másikra..pénz pénz pénz.. A pénznek is csak azért van értéke mert azt hisszük, szintén egy idézet. És ez a valóság. Szerintem
2015. júl. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Figyelj, én már 22 vagyok, egyáltalán nem tartom magam érdektelennek, de ha tőlem megkérdezi a bátyám, hová megyek a barátnőimmel és mi lesz, én is csak valamit mondok, hogy dumálni. Közben is kialakulhat a program, és talán semmi közöd hozzá. Amikor átjön hozzád valaki előre nem mindig tudod, mi lesz. Ez nem jelenti, hogy érdektelenek. Csak majd kialakul. Nálam pár napja voltak a barátnőim, nem gondoltuk, hogy majdnem éjfélig maradnak, de végül így alakult. De szerintem ha nem vagy meghívva a programra, ez teljesen normális válasz. Nem azt mondom, nem normális, ha TITKOLJ, hová megy, de azt nyilván tudtad, hogy például a településeteken lesznek, vagy a szomszéd városban, vagy vásárolni megy vagy inkább sporteseményre. Ezen felül már én sem fejteném ki neked jobban. Semmi közöd hozzá.
2015. júl. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
És ettől ne durranjon már el az agyad.
2015. júl. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jogos de te azon kivételek közé tartozol aki le tudja magát foglalni lelkesedni tudsz valamiért.Másképp nem írtál volna ilyen hosszú kiterjedt választ. Nem azt mondom hogy minden tini egyforma csak azt hogy a legtöbbjükből hiányzik a lelkesedés. Azt hiszem a "kockák" a szerencsésebbek ilyenkor mert ők már akkor örülnek ha kijön egy új proci vagy egy dupla kapacitású vinyó és ha találkoznak már tudnak miről beszélni. De miről beszélgetnek az úgymond "átlagos" kölkök? Ne hidd hogy utálom a tiniket,az unokaöcsémet egyenesen imádom de talán az zavar legjobban hogy nincs olyan konkrét dolog amiért lelkesedni tudna. De ez igaz a korosztályára is.
2015. júl. 7. 23:17
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyébként szerintem pont az, hogy nem érdektelenek vagyunk, hanem mindent érdekből csinálunk. 15
2015. júl. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem tudom, hogy érdektelenek-e. Most nem ismerek tiniket, de azt hiszem, nem annyira régen voltam tini, szóval még emlékezhetek. Voltak felszínes emberek az osztályomban, de szerintem nem voltunk érdektelenek. Volt, akit a sportok érdekeltek, egyik ismerősöm sajtkészítő akart lenni, a másik a grafikákat szerette, nagyon sokan zenéltek és énekeltek, egyik osztálytársam színjátszó versenyeken vett részt, általában meg is nyerte őket, a színművészetire készült, saját színdarabokat készített és adott elő, én a könyveket szerettem, szeretek írni, szeretek úszni, szeretem a zenét, érdekel a zene története. Másik ismerősömnek kedvence volt a kémia, ma vegyészmérnöknek tanul. Volt, aki imádta az irodalomórákat, az egyik fiú szerette a történelmet, és minden évszámot fejből megjegyzett elsőre. Egy másik fiú rajzolni tudott nagyon jól és szerette is. Másik ismerősök fotózni szerettek. Volt, aki gyűjtött dolgokat, volt aki összerakott dolgokat vagy makettezett. Unokatesómat az autók kötik le. Persze, vannak emberek, akik érdektelenek, voltak olyan osztálytársaim, akiket csak a külső érdekelt (fiúk is, lányok is). De nem hiszem, hogy ez életkori vagy történelmi kori sajátosság volna. Mindig is voltak vihogó tinédzserlányok meg baromságokon nevető fiúk és voltak másmilyenek is.
2015. júl. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, és 3-as voltam. :)
2015. júl. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!