Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 30 centi keruletu vadli, (a...

Szepkekszemufiu kérdése:

30 centi keruletu vadli, (a terd alatt merve) vekonynak szamit? Ez, menyire ciki? 19/f

Figyelt kérdés
2014. máj. 8. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Tökmindegy mekkora, edzeni kell és jól kajálni, majd lesz nagyobb, ha nem vagy vele megelégedve. Mások véleménye meg nem fontos Neked.
2014. máj. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Arányos legyen az a lényeg. A neved az inkább ciki szerintem.:)
2014. máj. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 flevi ***** válasza:
Nemtom, nekem is kb. 30/31cm 15 évesen, de szerintem még az enyém is kicsi, dolgozok is gőzerővel a felhozásán! :D
2014. máj. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 flevi ***** válasza:
Huhh..ez a név tényleg kicsit durva..:DD
2014. máj. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Milyen edzesre gondoltok? s a kajan nem tom mi legyen nem tok eligazodni a feherjetablazatokon. Csinalom a labujhegyere allast az edzi az izmokat. Miket tanacsoltok fogyasztani?
2014. máj. 8. 19:06
 6/9 anonim ***** válasza:

Tömegnövelő étrended legyen. Az izmosodáshoz kalória plusz kell.

napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch). 1g x ttkg zsír.

Ezekből kellene leginkább összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

2014. máj. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszonom,s azokat a gramokat gram/ testsuly kg ra kel vegyem?
2014. máj. 8. 19:10
 8/9 A kérdező kommentje:
Es protein tapkiegeszitot hol kapok?
2014. máj. 8. 19:11
 9/9 anonim ***** válasza:

igen, ha vagy pl 70 kg, akkor kell napi 140g fehérje, 70g zsír, stb..

Proteint millió helyen tudsz venni webshoppokban vagy bármelyik plázában is, ahol van biotech vagy sctitec bolt. Én neten rendelek a muscleteamtől. De nem muszáj a tápkieg, ha megvan szilárd kajából a napi beviteled.

2014. máj. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!