Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Neked mennyit jelent, ha a...

Neked mennyit jelent, ha a facebookon belikeolják a képedet vagy egy kommented?

Figyelt kérdés
Mennyit jelent ez neked egy ismerőstől?

2015. júl. 11. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
semmit
2015. júl. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmit, sőt idegesít is.
2015. júl. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok vele, mint a 2. válaszoló.
2015. júl. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha egy csajtól kapom a liekot, akkor megnézem a képeit és eldöntöm, hogy megdugnám-e. :D Ha igen akkor elmorfondírozom... Ha nem akkor teljesen mindegy. :D
2015. júl. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Isten őrizz, hogy ilyet csináljanak. Mondjuk nincs is nagyon mit likeolniuk. Bár ha nem kapnék emailt róla, észre sem venném.
2015. júl. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Enyhe jóleső érzés, hogy ha már feltöltöttem / odaírtam, akkor volt, akinek tetszett / hasznosnak találta. De mondjuk alig használom a FB publikus oldalát, csak levelezni szoktam rajta.
2015. júl. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én szeretnék nem figyelni rá, de rosszul esik ha kevesen likeolják a profilképem (évente kb 1 képet teszek ki) és az is totálisan el tud szomorítani, ha kevesen írnak szülinapomkor. Ilyenkor általában "kevesebbnek" érzem magam. Egy csomószor gondolkoztam hogy le is törlöm magam, mert nem ez alapján kellene megítélnem magam.
2015. júl. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!