Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik ennyire bőszen állítják,...

Úton a segítség kérdése:

Akik ennyire bőszen állítják, hogy nincs Isten, azok mivel tudnának érvelni az állításuk mellett?

Figyelt kérdés

2015. júl. 12. 12:54
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 A kérdező kommentje:
Szóval semmi meggyőző érvet nem kaptam. Sőt, mègcsak elfogadhatónak se mondhatóak. Sanyi (?) válaszai kifejezetten tetszenek. A többiek írnak, magyaráznak, de igazából mindenből a bizonytalanság, a tudatlanság és a kemènyszívűség sugárzik.. Rossz látni, hogy ilyenné válik a világ. Sajnálom. De egy utolsó kérdés: szerintetek miért hisznek ennyien Isten létezésében?
2015. júl. 16. 21:16
 32/62 anonim ***** válasza:
Mert elmebetegek.Egy dolog akkor és csak akkor létezik ha arra bármiféle bizonyíték van. Mivel Istent még egyetlen vegyületben, emberben, anyámkínjában nem mutatták ki ezèrt nem létezik.
2015. júl. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:

Mert félnek, nem akarnak felelősséget vállalni a tetteikért.


Mert megrémíti őket, hogy nincs egy apuci, aki figyeli őket. Nem különlegesek.


De figyelj, ha azt mondom neked, tudok gondolatot olvasni, azt hogy bizonyítsam be? És ha azt állítom, nem tudok gondolatot olvasni, azt mivel tudom bizonyítani?

2015. júl. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Neked sincs semmi értelmes érved, szóval szerintem nem kell ennyire lesajnálnod senkit. Ennyi erővel én is mondhatnám, hogy sajnállak téged, mert hiszel valamiben, de azt se tudod miért.


És ilyenekkel példálozol, hogy állatok, meg növények, csak úgy a semmiből lettek. Én is mondhatnám ezt, hogy az evolúció során kialakultak az állatok és a növények. És ez még hihetőbb is.


Senkinek nincs igaza és mindenkinek igaza van. Egyezzünk meg ennyiben.

2015. júl. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
Mert nehéz az élet végességének a tényét elfogadni, és a vallás az egyetlen dolog, ami lehetõvé teszi, hogy az embernek ne kelljen a helyzettel teljes súlyosságában szembenéznie. Ennyi. Ugyanakkor se az, hogy hányan hisznek benne, se az, hogy milyen jó lenne, ha igaz lenne, nem teszi igazabbá.
2015. júl. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 Sanyji ***** válasza:

Mindenkinek aki ezt olvassa :



Induljunk ki abból, hogy létezik az Isten. Ez az Isten mindenható és mindentudó. Tehát most légyszíves ne állítsatok a ti elmétekkel fel korlátokat, hogy ezt vagy azt nem tud megtenni. Mindent meg tud tenni, akár a semmiből is bármit teremteni.

Inkább hisztek bármiben, pl az evolúcióban vagy más buta vallásokban csak az Igaz Istent nem akarjátok megismerni?

Nem ismeritek ezt azt Istent, de mégis vádoljátok.

Figyeljetek ide! Adjatok már magatoknak egy esélyt, hogy megismerjétek! Vagy azt gondoljátok, hogy az Isten tőlünk függ? Mi függünk tőle,hisz Ő adott nekünk életet.

Kezdjétek el olvasni a Bibliát, kezdjétek az Újszövetséggel! Meglátjátok, meg fogja érinteni a ti lelketeket Jézus Krisztus szeretete. Mindössze ennyit kell tennetek.

Az örök életről beszéltem most itt nektek.


Áldjon meg az Úr mindnyájatokat!

2015. júl. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
Azt nem érted, hogy számomra a Biblia ugyanolyan könyv, mint a Harry Potter. Mindkettő varázslat. Csak a HP-ben nagyobb a tanulság.
2015. júl. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
A kérdező nem hívő, max gyenge provokátor.
2015. júl. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
Isten nem létezik, bármennyire is szeretnéd, hogy létezzen, és bármennyire jó is lenne. Az okfejtésed egy kívánság, messzirõl se hasonlít semmire, amit érvnek neveznék.
2015. júl. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
És mellesleg nem Isten teremtett minket, hanem mi teremtettük õt.
2015. júl. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!