Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet velem a baj? Hogy...

Mi lehet velem a baj? Hogy tudok ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok szép..Mindenki ezt mondja . Nemis nagyon kedvel senki ,mert senkinek nemtudom az igazi énem adni . Amikor tàrsasàgban vagyok, mindig probàlok vicces lenni , vagy olyan mint a többiek , de nagyon rosszul jön ki. Az emberek màr alapnól elutasítanak ,mert nem vagyok szép. Igazàból csak az a baj , hogy a környezetemben !indenki gyönyörű, szàz meg szàz baràtjuk van ,mindegyik olyan személyiség , hogy az hihetetlen. Nem értem ,hogy tudjàk ennyire magukat adni , és ha tetszik az embereknek ha nem ők így érzik jól magukat. Nekem miért nem megy ez? Kisebbségi komplexusom van a baràtaim miatt is , de szerintem minden rendben lenne ha szép lennék. Valahogy úgy làtom ,hogy valaki vagy széo, vagy gazdag , vagy magànyos...sajnos én az utobbi vagyok, nem mondom azt ,hogy a belsőt kéne értékelni , mert azt sem tudom megmutatni a külsöm miatt. De én mégis szeretnékn normàlis lenni ...A baràtnőim utàn rengeteg fiú kajtat, utànam senki...nem ez a bajom csak rossz érzés, annyira nyilvànvalóvà vàlik szàmomra, hogy én lógok ki ebből a sorból , én nem vagyok szép egyedül se jófej, mert nemtudom elfogadni magam .Mondhatjàtok azt , hogy ilyemkor ez normàlis de akkor miért nincs senki màsnak ilyen gondja ?

14\L



2015. júl. 12. 22:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem az a véleményem, hogy "szépnek lenni" csak akaraterő kérdése. Pl. egy rendes sminkkel kb. minden szépséghibát el lehet tüntetni. Ezután már csak az a kérdés, hogy milyen ruhákat hordasz. Amúgy meg szerintem a lányok többségének ez a gondja, nem lógsz ki a sorból.
2015. júl. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!