Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szomszéd kérdés. Jól vagy...

Szomszéd kérdés. Jól vagy rosszul kezeltük a helyzetet?

Figyelt kérdés

Adott egy társasház, aminek az emeletén lakunk. A mellettünk lévő szomszéd GYES-en van otthon. Egyik nap összefutottam vele, amikor is megkérdezte, hogy mi lenne, ha nájlon csíkokat tenne ki a korlátunkhoz, hogy a galambok ne repüljenek oda. Azt mondtuk oké. Telt múlt az idő és egyszer becsöngetett hozzánk, hogy mi lenne, ha uborka hálót tenni ki a lakásunk elé is, hogy a galambok ne repüljenek oda. Erre azt mondta neki a menyasszonyom, hogy majd megbeszéljük. Eltelt három nap és egyik este arra értünk haza, hogy kirakta. Nem örültünk neki, de jó legyen. A mai nap ismét összefuttunk vele, ahol mondta, hogy ugye ki tették a hálót, és hogy fizessünk 730 Forintot. Mondtam neki, hogy bizony mi nem egyeztünk bele ebbe, erre viszont azt válaszolta, hogy de igen. Természetesen neki állt feljebb, főleg hogy mi tényleg egyeztünk bele hiszen én is hallottam, hogy mit beszél a menyasszonyom és a szomszéd.


Jól berágott, és jól meg is sértődött. Jól tettem vagy sem?


2015. jún. 18. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan tettem volna. Aki rendel, az fizet.

Ilyen módszerrel a jövőben minden hepijét veled fizettetné ki.

2015. jún. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vág le a hálót! Mire fel fizess!
2015. jún. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
730 Ft? Pfff olcsójános
2015. jún. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, úgy látom nem látod a lényeget. Azon akadtam fent, hogy kéri a pénzt, de úgy, hogy bele sem egyeztünk abba, hogy egyáltalán kikerüljön. Ráadásul még hazugnak is nevezett közvetve, hiszen azt mondta, hogy bele egyeztünk, holott nem.
2015. jún. 18. 20:49
 5/6 anonim válasza:
Fosd telibe,legközelebb majd rendel pár 100 ezres tételt mert "te beleegyeztél" :DD.Nem kell vele foglalkozni,majd lehiggad.
2015. jún. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#4, nem te vagy az olcsójános, hanem a szomszédod
2015. jún. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!