Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudom feldolgozni, hogy...

Nem tudom feldolgozni, hogy csúszok egyetemen. Forduljak pszichológushoz?

Figyelt kérdés

A hét elején derült ki a dolog. Mindig szorgalmas, szinte éltanuló voltam, most pedig mintha eltörött volna valami bennem, egyszerűen kiégtem tanulásügyileg, ezért sem sikerült a nyári vizsgám, nem tanultam ennyi.


De nekem ez annyira elképzelhetetlen, hogy én csúszok, pont én. Hogy dolgozzam fel? Ajánlott lenne szakemberhez mennem? (nagyon nehéz egyetemre járok, nem ilyen "könnyűre")



2014. aug. 30. 00:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Rád férne egy-két passzív félév
2014. aug. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Baszus! Most mi lesz?
2014. aug. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hányadéven vagy?
2014. aug. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pihend ki magad először, ha úgy érzed, ki vagy égve
2014. aug. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha tudnád hányan csúsznak! Főleg nehéz szakokon! Szerintem első éves lehetsz ha még nem ismersz annyi csúszót meg halasztót.

Olyan tantárgy amúgy amire épül valami? Kereszt félévben nem tudod majd felvenni?

2014. aug. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem olyan nagy baj, ha csak egy-két félév csúszásról van szó - Ne stresszeld magad fölöslegesen
2014. aug. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hova jársz, de nálunk orvosin ez elég gyakori. Menj el szerintem, nem árthat. Jobban fog menni jövőre minden, de ne keseregj túl sokat. Pihenj, foglald le magad. Nem tragédia a csúszás, akár hiszed, akár nem jó oldala is van a dolognak, csak észre kell venni. A pszichológus ebben biztosan tud segíteni.
2014. aug. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!