Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ítélnek el az órám...

Miért ítélnek el az órám miatt? (többi lent)

Figyelt kérdés
Miért ítélnek azért a suliban néhányan ( diákok és tanárok egyaránt) mert 16 évesen 70ezer forintos órám van? miért baj nekik hogy van ízlésem és nem ilyen olcsó kacat divatórákban feszítek mint egyesek ?

2015. júl. 14. 08:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Lehet én vagyok a bolond, de ha én ránézek egy órára, még véletlenül sem mondom meg, hogy az 70 ezerbe vagy 700 forintba kerül. Ha nem tudom mennyi az ára, akkor miért ítélnélek el? Viszont simán lenéznélek ha az orrom alá nyomnád, hogy

"látod ezt...70 ezerbe került, mert mi megengedhetjük, faja mi??"

Az ilyenek nem az óra miatt szánalmasak.

2015. júl. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
9%

Én pedig azt látom,hogy gechi sok itt az irigy magyar!!!

Én anno 16 évesen már dolgoztam suli mellett,honnan tudjátok,hogy nem a saját pénzéből vette?

Valamint lehet tényleg kamu a kérdés,de a kérdezőnek írnék:

"miért baj nekik hogy van ízlésem és nem ilyen olcsó kacat divatórákban feszítek mint egyesek ?"


azért baj nekik,mert az emberek mocskos irigyek,sajnos kis hazánkban az emberek nem tehetik meg ,hogy 70 ezer forintos órát hordjanak,pláne nem 16évesen...

én nem mondom,hogy nem tud az embernek sz@-rul esni az ,hogy másoknak az élet sokkal jobban megy,de akkor sem értem miért kell irigynek lenni a másikra!

2015. júl. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
35%
Attól hogy 70.000 Ft, még lehet gusztustalan és hímringy*s. :D Szerintem ezért ítélnek el.
2015. júl. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

De honnan tudják ránézésre, hogy milyen órád van?

Most már olyan jó hamisítványok vannak, hogy simán gondolhatják azt is, hogy nem igazi. Na meg, ha igazi, akkor is közelről kell megnézni, hogy milyen márka, csak úgy nem látszik. Ennyire megvizslatnak a tanárok?

2015. júl. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

ma 09:22

Ugye te nem érted a lényeget??


Honnan a francból tudná bárki is, hogy az óra mennyibe kerül??

Rajta hagyja az árcédulát? Vagy hangoztatja???


Ne haragudj, de nem kell ész ahhoz, hogy rájöjjön az ember, hogy ha lenézik akkor nem az óra ára miatt, hanem a nagy arca miatt.

Ember! Én 100 ezres cipőt viselek, mégsem tudja senki, mert nem kötöttem senki orrára.

Senkinek nem nagyzolok, hogy mennyi pénzem van, mert ez nem tartozik senkire..

2015. júl. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Nekem van egy Omega órám. Még tavaly vettük fillérekért Thaiföldön. Persze hamis, de nagyon szép.

Nemrég elvittem óráshoz, elemcsere miatt. Még az órás is azt mondta, hogy amíg nem nyitotta szét, biztos volt abban, hogy eredeti Omega órát tart a kezében. Meg is jegyezte, hogy bámulatos milyen élethű másolatok vannak manapság..

2015. júl. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Azért valljuk be,ott is van baj...ami a 100-ezres cipőt illeti,mivel tud az többet mint mondjuk egy 20-30ezres?

Valamint nyilván nem csak az órája márkás,hanem a többi cucca is és azért a jó megfigyelő emberek ezekből a dolgokból egyből levágják,hogy nem egy kamu órát vesz.

Valamint a magyar emberek egyik gusztustalan szokása az ,hogy egyből azt kérdezik "mennyibe került"...nekem volt ilyenben részem nem is egyszer.

De ettől függetlenül,lehet arcoskodott viszont ezt látatlanban megítélni...

2015. júl. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
amúgy meg hihetetlen ,hogy egy ilyen kérdésnél ragadunk le....ki nem kakilja le ,hogy kinek miből milyen órája van,meg hogy ki mit gondol róla
2015. júl. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
61%

Álmodozol?

Bírom az ilyen iskolás kérdéseket, amikor lassan 1 hónapja szünet van:D

2015. júl. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
85%
Azért ítélnek el, mert egy gagyi vacak az órád. 70 ezer forintért nincs menő óra, 70 ezer eurós Patek Philippe, na az már valami! Majd akkor lesz ízlésed, ha úgy öltözöl, mint a Habony Árpi! Ő biztos nem hord 70 ezer forintos olcsó kacat divatórát, mint te! Ezt minden tanárod és diáktársad tudja, csak te eddig nyilván valami barlangban laktál a dzsungelben. Ezért néznek le.
2015. júl. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!