Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te kit választanál?

Viven kérdései kérdése:

Te kit választanál?

Figyelt kérdés
Egy tiszta ötös;tanulni imadot("stréber")vagy egy bulizós;menőt választanál baratul?
2015. júl. 15. 09:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Téged. Te melyik vagy?
2015. júl. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Aki hozzám emberileg közelebb áll. Ennyiből nehéz megválaszolni. A stréberek valamilyen szinten távol állnak tőlem, viszont nem vagyok, és sosem voltam bulizós.
2015. júl. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
én nem vagyok bulizós...de sok személyiség jegy alapján dől el, nem ennyi alapján...
2015. júl. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz dönteni egyből akkor egyiket se válaszd. Mert ezek szerint egyik sem gyakorolt olyan hatást, hogy érdemes legyen velük foglalkozni. Olyan embert kell választani, akinél nem merül fel az a kérdés, hogy "jaj, kit válasszak" hanem "NEKEM Ő KELL"
2015. júl. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
De ha először látod és enyit tudsz róla.Arra gondolok új osztályba kerülsz és ezek vannak.
2015. júl. 15. 09:48
 6/21 anonim ***** válasza:
95%
Miért ne lehetne mindkettő a barátod? Okos ember sok barátot szerez és színesen él.
2015. júl. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Nem kell nekem senkit választani

Én az első típus vagyok és az érdekelt ki hova tartozik e kettő közül vagy kivel szívesebben beszélne

2015. júl. 15. 09:50
 8/21 A kérdező kommentje:
Lehet de vannak a lenezok
2015. júl. 15. 09:51
 9/21 anonim ***** válasza:
Nos, a streber nem a jo jegyei miatt streber...az igazi streber, aki nyalizik a tanaroknak. Mellesleg amugy aki jol tanul nem lehet meno es bulizos?
2015. júl. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

attól, mert valaki tiszta ötös lehet még buta...

attól mert valaki bulizós nem biztos, hogy buta...


tehát attól függ melyik értelmes...

2015. júl. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!