Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnek, hogy kene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnek, hogy kene viselkedjek, mit kene mondanom ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
6 honapja szakitottam a baratommal de nagyon hianyzik es minden este sirok miatta nem birom..A sok veszekedes miatt vegzodott igy..Voltam kint vele es o is aztmondta hogy hianyzok neki es hogy szeret,de ugy gondolom hogy o nm kezdene ujra pedig en szivesen..

2014. dec. 20. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne edd magad, ami egyszer nem működött az nem működne másodszor sem. Ezt le kéne zárnod magadban is, mert addig nem fogsz tudni tovább lépni. Nagyon nehéz, de meg kell vele szakítani minden kapcsolatot és az idő majd begyógyítja a sebet.
2014. dec. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De annyira hianyzik, o es a vele eltoltott minden pillanat..Olyan nehez..
2014. dec. 20. 16:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Lazulj el,kapcsolj ki, kezdj el ismerkedni más pasikkal. Kis idő múlva már eszedbe sem fog jutni :)
2014. dec. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 abcdefg010203 válasza:
Never give up.ennyi szent.szóval szerintem küzdj ért mert ha nem azt egész életedben bánni fogod.én hét éve engettem el egy lányt.feladtam.azóta hiányzik és azóta élek én is aszerint hogy Neve Give Up.
2014. dec. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Het ev az sok ido..Ennyi ido utan szerintem mar elkene engedned :/
2014. dec. 23. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!