Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lenne a véleményetek egy...

Mi lenne a véleményetek egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy mi lenne a véleményetek egy olyan lányról, aki 16 éves és órákig tudna beszélni a II. Világháborúról; szószerint rajong mindenért, ami a katonasághoz köthető - gondolok itt az egyenruhákra, fegyverekre, járművekre, kitüntetésekre stb. Kislány kora óta azaz álma, hogy egyszer hozzá megy egy katonához.

Szerintetek ez mennyire taszító, - ti mit gondolnátok róla?


( Kérlek kíméljetek trollkodástól, értelmes, normális válaszokat szeretnék, és előre is köszönöm őket:) )



2015. júl. 15. 21:29
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Drága, mindenki tudja, hogy a katonákat ha kell háborúba küldik és embert kell hogy öljenek. Ehhez senkinek sem kell katonának lennie, hogy tudja. Alap információ. Na most ebben mi olyan hú de szexi és ellenállhatatlan? A kérdező kiscsaj ezt nem érzi át, ő kivette a filmekből, hogy ez milyen szipi-szupi hősies cselekedet. Film. Az egy film. A valóság meg az, hogy amikor a politikusok összerúgják a port, mert az egyik akarja a másik ország olajmezőit, aranybányáit, területeit ésatöbbi akkor helyettük a szerencsétlen balek katonák halnak meg a harcmezőkön. Egy háborúnak MINDIG politikai okai vannak, és arról szól hogy valakit gazdagabbá vagy befolyásosabbá tegyenek.
2015. júl. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim válasza:

A legtöbb katona önszántából vonul be, úgyhogy tisztában van vele mennyire veszélyes és megterhelő az egész. Ennek ellenére vállalja. Akkor mégis mi ezzel a probléma?

Persze, ölnek, de jobb lenne ha hagyná, hogy őt löjjék le?

Világbéke meg attól úgyse lesz, hogy most ezeket itt szépen csokorba szedted...

Amúgy sem értem, hogy miért nem lehet a kérdésre válaszolni, anélkül, hogy felesleges köröket futnánk. A kérdező arra volt kíváncsi, hogy mit gondolnánk egy olyan LÁNYRÓL, akit ez érdekel, nem pedig arról, hogy mit gondolunk a katonaságról...

2015. júl. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Válaszoltam. Azt gondolom, hogy ez a lány BUTA. Ez a válaszom. Senki se mondta, hogy világbéke lesz, de nincs miért rajongni sem a katonákért, sem a katonaságért, főként nem ez alapján férjnek választani. Férjet választani úgy szokott a felnôtt ember, hogy az adott férfi belső tulajdonságaiba beleszeret. Nem úgy hogy: tök mindegy, csak fegyver legyen a kezében és harcoljon az életéért...
2015. júl. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

Ne is foglalkozz a negatív kommentekkel.

Lehet hülyeségnek tűnik de szerintem te egy öreg lélek vagy aki a második világháborúba veszthette életét és most vissza jött beteljesíteni a dolgát. Jó hülyén hangzik mi? :D De hát most miért is ne lehetne? :) Amúgy nem vissza taszító egyáltalán.

2015. júl. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
De azért ne ez alapján válassz pasit. :) Mivan ha nem katonához mész feleségül és késöbb katona lesz. Mert amúgy is érik már a harmadik világháború szóval ne ez alapján válassz pasit. Meg a katona feleségnek nem könnyű fél évig nem látod a pasid fuhh én nem bírnám ki hidd el nagyon rossz. Mert gondolom szerelmes is lennél belé ha már összejönnél vele és akkor képzeld el hogy kint van Irakban vagy Afganisztánban és bármikor fejbe lőhetik vagy lebombázhatják te meg otthon fél évig őt várod nagyon rossz hidd el. :/
2015. júl. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Szerintem normális (biztos nem a gyilkolás és a maga a háború vonz)
2015. júl. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim válasza:

Köszönöm mindenkinek, hogy válaszolt!:) Én nem igazán akartam, hogy ebből itt most vita legyen,de hát mindegy... Lehet bármilyen furcsa,de én egyáltalán nem úgy gondolok a katonákra, mint akik csak ölni tudnak stb. , és eléggé elszomorító, hogy sokan nem látnak ezen túl...

Ezt a férjes dolgot pedig úgy értettem, hogy míg a kislányok a herceget várták, addig nekem más elképzelésem volt...Természetesen annyira hülye én se vagyok, hogy csak egy egyenruha és felszerelés miatt mondjak igent... Tudom, hogy ehhez szerelem kell.:)

2015. júl. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim válasza:
És bocsánat, de egy barátom profiljából válaszoltam.:D #29
2015. júl. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Márpedig a katonaság nem szól másról, Kérdező. Vagy akkor magyarázd el egy 28 éves nőnek a 16 éveddel, hogy szerinted miről szól. Hallgatlak :)
2015. júl. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:

Nézd, ha már ennyire a koroddal jössz örökké, akkor kérlek tedd már meg, hogy nem keresed azt, hogy hol tudsz belém kötni. Oké, felfogtam, 28 éves vagy - elvégre 3x is megemlítetted - viszont akkor egyáltalán nem értem, miért próbálsz meg vitatkozni, nálad fiatalabbakkal. Elvégre neked kellene érettebbnek lenned, és ráhagyni...

Te azt látod a katonaságban, hogy ölnek, és ölnek, én viszont teljesen, úgy vagyok vele, hogy ezzel többek közt védenek is. És igen, tessék most azt mondani, hogy már régen leszarják a hazájukat, nekik ez már nem számít... Pedig akárhogy nézzük, kockára teszik az életüket érte. ..

De őszintén szólva, én nem fogok leállni és érveket összegyűjteni, hogy meggyőzelek, ellenben veled. Mindenkinek van egy saját véleménye, köszönöm, hogy leírtad, de ennyi. Ettől most nem fogok változni. Viszont örülök, hogy volt aki nem ragadt le ott, hogy háború meg erőszak, és tudott kapcsolni, hogy nem az erőszak az, ami vonz.

És mivel tisztában vagyok vele, hogy továbbra is írni fogsz - mert miért ne - így meg sem próbállak megkérni arra, hogy itt zárjuk le...

2015. júl. 16. 20:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!