Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lenne a véleményetek egy...

Mi lenne a véleményetek egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy mi lenne a véleményetek egy olyan lányról, aki 16 éves és órákig tudna beszélni a II. Világháborúról; szószerint rajong mindenért, ami a katonasághoz köthető - gondolok itt az egyenruhákra, fegyverekre, járművekre, kitüntetésekre stb. Kislány kora óta azaz álma, hogy egyszer hozzá megy egy katonához.

Szerintetek ez mennyire taszító, - ti mit gondolnátok róla?


( Kérlek kíméljetek trollkodástól, értelmes, normális válaszokat szeretnék, és előre is köszönöm őket:) )



2015. júl. 15. 21:29
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
56%
Az idősebbek tapasztalatát nem kikérni kell magadnak, kislány meg megsértődni. Azért jövök a korommal, mert én már millió dolgot megéltem, amit te nem. Ezen nem kell besértődni. Egy 5 éves kislànyt te is oszthatsz ha a téma olyan, egyszerűen mert egy 5 éveshez képest te már több mindent megéltél. "Védik a hazájukat"- Ez filmes mondat, pont erről beszéltem. A meggyilkolt katonák szülei/feleségei/gyerekei is pont ezzel vigasztalják magukat, mert valamilyen ideológiába kapaszkodniuk kell, hogy 'értelmet' kreáljanak annak a borzalomnak ami történt és hogy el tudják fogadni a tényt, hogy elvesztették a szerettüket. Az egész háborúsdi politikusok, nagyhatalmak játéka. Az a katona aki rátör a te katona férjed életére, ugyanolyan balek, csak a másik orszàg oldaláról, a másik ország politikusának szerencsètlen bábja. Mellesleg az 'ellenségnek'is van családja, szülei, gyerekei, csak a másik oldalról. Az egész háborúsdi az emberiség legszörnyűbb fekélye, amitől sajnos soha nem szabadul meg. Ezen nincs(!!) semmi (!!) vonzó.
2015. júl. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

40%-oson látható, szinte személyes támadásnak véli, hogy valaki fiatal lány létére ilyen érdeklődéssel bír.

Komoly vagy, hogy folyamatosan a 28 évecskéddel jössz, de reagálásaid alapján egy végtelenül megkeseredett egy valaki lehetsz, hogy egy 16 éves, teljesen normális, udvarias lányon töltöd ki az életed sérelmeit.

Nagyon nyomorult életed lehet...

Rengeteg érdeklődési területe lehet a hadászatnak, hadseregnek, politikai területnek, én magam is olyan voltam, vagyok, engem a repülőgépek érdekeltek, meg egyik szakmámból kifolyólag a fegyverek, ugyanis azok a technika egyik kiemelkedő vívmányai...és!!!! rendkívül utálom a használatát, ha embereket, és főleg, ha állatokat gyilkolnak velük, ezeket próbálgatva. Tudnám agyonvágni az összes vadászt.

De volt ismerősöm, akik a katonai egyenruhákat rajzolgatta, és olyan, aki a híres politikusok, hadvezetők életét elemezgette, pszichológiai szempontok alapján.

Azért, 40%-os, mert te ilyen beszűkült, negatív módon szemléled a világot a rossz oldaláról, nem biztos, hogy mindenki ilyen, főleg nem egy 16 éves lány.

Megnyugtatásodra közlöm, ha kivinnék őt egy hadszíntérre, ugyanúgy elborzadna mindentől, mint bármilyen rendes, normális ember.

2015. júl. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Egyszer úgyis fel kell nőjjön, hát miért ne most és itt, ha már kiírta a kérdést és kérte a véleményeket. Kérte a véleményt, hát megkapta. Nem mellesleg a kislány katona férjre vágyik..:S Mert tulajdonít a katonákhoz bizonyos tulajdonságokat, amit a filmekben látott. Úgy sem élhet sokáig ebben a gyerekes rózsaszín ködben, ha itt én nem nyitottam volna fel a szemét, hát felnyitotta volna az élet pár év múlva. Sajnos még babázó korszakában van ezzel a férjes dologgal.
2015. júl. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!