Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok embernek mi baja az...

Sok embernek mi baja az amerikaiakkal?

Figyelt kérdés

Mi a probléma az amerikaiakkal? Mindenütt azt olvasom, hogy "megtámadja Irakot, Ukrajnát" és stb... Itt most ne az amerikai kormányt nézzétek. Magyarokra is lehetne sok mindent mondani... Nem értem, hogy miért szidjuk őket. Én találkoztam pár amerikaival és normálisnak tűntek, üdvözöltek, megkérdezték honnan vagyok stb. Az a magyarokkal a probléma, hogy általánosítanak. "minden amerikai buta" - nézzétek, magyarok között mindenki zseni?

És hogy nem tudják, hol van Magyarország, ez miért probléma? Magyarok sem tudják fejből az USA össz. államát. Szóval, mi a gond velük? Én nem értem



2015. júl. 17. 15:35
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
76%

Nézd. Nem az a gond, hogy nem tudják hol van Magyarország. Persze, hogy nem tudják, mert a történelem órájukon nem tanulnak átfogó európai történelmet, csak alaptörténelmet amiben amerikai is részese valamilyen szinten. Így fogalmuk sincs hol van Magyarország-

De azt, hogy fogalmuk sincs, hogy hány világháború volt. Vagy kicsoda II. Elizabeth Windsor? Vagy a térkép segítségével nem tudják megnevezni az öt földrészt, vagy Azt hiszik Párizs és London az voltaképpen Európa.. Nos itt a szégyen. Azért ezeket az alaptudásokat még ők is tanulták az iskolában. De hiszen a saját történelmüket sem ismerik..

Tudom Magyarországon is vannak akik nem tudják ezekre a kérdésekre a válaszokat. De aki nem tudja arra mi azt mondjuk, hogy analfabéta, vagy ostoba.

2015. júl. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
76%
11. tudom hogy ez a legkisebb baj,de akkor is idegesít hogy egy országon belüli térséget miért hasonlítanak össze egy külön országhoz?
2015. júl. 18. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Az meg külön vicc, hogy szerintem sok magyar elég sok helyet tud, hogy hol van az USA -n belül míg egy amerikai az USA n kívül nagyjából szart sem tud... Ez elég sok mindent megmagyaráz.

Arról nem is beszélve, hogy a legtöbb amerikai tudása az egyenlő azzal amit a tv közvetít...

2015. júl. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

A linkelt videó. Én kíváncsi lennék egy magyarországi verzióra, mert itt is van annyi segghülye, hogy behalok. Magyarországon, ha lenne ilyen, 100%, hogy buta emberekhez fordulnának (közmunkás, utcaseprő, szórólapos, takarító stb.), akkor az USA-ban?

Ti tudnátok rá az összes kérdésre a választ? Melyik országok jelentik a "gonosz tengely"-t? Melyik államból származik a KFC? És mi a hosszabb neve? Tudnátok egyből válaszolni? Na, ugye. :)

2015. júl. 20. 17:25
 15/26 anonim ***** válasza:

Ott voltak ám ezeknél milliószor könnyebb kérdések. Egyébként meg a csávó tudta a KFC teljes nevét, de azt, hogy honnan való nem...

Szerintem senki nem a gonosz tengelyen akad ki, hanem mondjuk olyanon például, hogy ki nyerte a vietnámi háborút. De ez csak egy példa volt.

2015. júl. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
47%

Kérdező hogy lehetsz ekkora amerikai seggnyaló?vagy észre sem veszed a hülyeséget a kérdéseid között?

Amiket feltettél kérdéseket egy magyar embernek miért kéne tudni?mindegyik az USA-hoz fűződő kérdés,egy Amerikai embernek tudnia kéne,de egy magyarnak mi köze van hozzá?nem érted a lényeget,ez olyan mintha egy Amerikaitól megkérdeznéd hogy ki volt Liszt Ferenc,mi köze van hozzá?(Pedig világszerte ismert volt a neve és mindenhol elismerték)

Egyébként ezek még a bonyolultabb kérdések voltak amiket kiemeltél és ebből a 3-ból 2-re tudom a választ annak ellenére hogy semmi közöm az USA-hoz,és 17 éves létemre,tudtam az amerikaiaknak szánt kérdések 90%-át,tudom Az összes európai ország fekvési helyét,az ázsiai országok 80-90-ának fekvési helyét,az afrikai országok felének és az amerikai kontinens országait kivétel nélkül tudom mind,és tisztában vagyok a magyar történelemmel,a fontosabb eseményekkel és a nagyobb nevekkel is,és nekem az intelligencia szintem fel se ér egy felnőttéhez képest,és nem is vagyok egy okos gyerek,szóval nem értem miért hiszed olyan hülyének a magyarokat mint az amerikaikat

2015. júl. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
És nem minden amerikai terrorista, ezt is kiemelném. Vannak normálisak
2015. júl. 31. 16:13
 18/26 anonim ***** válasza:
Jó hogy nem,érdekes is lenne ha 350millió ember terrorista lenne...
2015. júl. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Akkor nem kell szidni őket. Amíg nem ismered onnan az embereket, ne általánosíts és ne alkoss véleményt róluk. A turistákkal nagyon segítőkészek, az élet is jobb náluk.
2015. aug. 4. 16:47
 20/26 anonim ***** válasza:
64%
Figyelj,nem is az amerikai emberekkel van bajom,igazából ők elvannak a saját sötétségükbe,de mindenkinek joga van hülyének lenni,és ha a népesség nagy része elbutított akkor jogos az általánosítás,persze akinek van egy kis esze az tudja hogy nem 350millióra gondolok hanem mondjuk 300millióra,de az se szép arány,inkább magával a kormányával,mert pont azért gazdagok ott az emberek....
2015. aug. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!