Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok embernek mi baja az...

Sok embernek mi baja az amerikaiakkal?

Figyelt kérdés

Mi a probléma az amerikaiakkal? Mindenütt azt olvasom, hogy "megtámadja Irakot, Ukrajnát" és stb... Itt most ne az amerikai kormányt nézzétek. Magyarokra is lehetne sok mindent mondani... Nem értem, hogy miért szidjuk őket. Én találkoztam pár amerikaival és normálisnak tűntek, üdvözöltek, megkérdezték honnan vagyok stb. Az a magyarokkal a probléma, hogy általánosítanak. "minden amerikai buta" - nézzétek, magyarok között mindenki zseni?

És hogy nem tudják, hol van Magyarország, ez miért probléma? Magyarok sem tudják fejből az USA össz. államát. Szóval, mi a gond velük? Én nem értem



2015. júl. 17. 15:35
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

"Figyelj,nem is az amerikai emberekkel van bajom,igazából ők elvannak a saját sötétségükbe,de mindenkinek joga van hülyének lenni,és ha a népesség nagy része elbutított akkor jogos az általánosítás,persze akinek van egy kis esze az tudja hogy nem 350millióra gondolok hanem mondjuk 300millióra,de az se szép arány,inkább magával a kormányával,mert pont azért gazdagok ott az emberek...."



Mondd, hány amerikai embert ismersz, hogy ennyire tapasztaltan írod le a véleményed? Csak érdekelne...

És az még mindig nem ok arra az, hogy azért utáljuk őket, mert buták. Nem buta mindenki ott, mindenhol vannak buták. Magyarországon csak zseniket láttál? Visszafelé fejlődő országban több butára lehetséges botlani. Nem mondom, hogy itthon mindenki buta, de te azt mondod, hogy az USA-ban mindenki az. Ez olyan, mintha egész Ausztriára mondanád, pedig őket sem ismered. Először tapasztalni kellene, elmenni oda, megismerni őket és utána elmondani a véleményt. Érdekes, hogy én jókat hallottam róluk, ott járt magyarok is mondták. Csak itt egy pár ember, akik még ott sem jártak, a szájuk nagy.

2015. aug. 4. 21:01
 22/26 anonim ***** válasza:
24%

Unalmas már a vergődésed, hogy tűzzel vassal véded valamiért az amerikaiakat, kemény tényeket kapsz, erre jössz a hülyeségeiddel...

Ilyen emberrel egyszerűen nem lehet mit tenni. Figyelj akkor hidd azt, hogy az amerikaiak okosak meg nincs velük baj stb. Semmi baj. Csak ne csodálkozz, ha jó nagy baromnak fognak téged gondolni...

2015. aug. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

"nem ok arra az, hogy azért utáljuk őket, mert buták"

Amúgy meg ki utálja az ameriakiakat? Senki nem mondta, hogy utálja őket, egyszerűen az átlagnál kicsit hülyébb nép ennyi. Az amerikai kormányt utálják, de az jogos is, és nem egyenlő az amerikaiakkal...

2015. aug. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
64%

De azért ugye más is látja hogy el se olvassa rendesen amit írok de azért mondja a hülyeséget?:D


a betonból is amerikai folyik...mindenhol az ő szokásaikról hallani,és amíg mindenhol őket látni és a hírekbe is őket látni és ismerősöktől is azt hallani hogy buta nép addig nem fogok más véleményen lenni,de az jogos hogy nem ők tehetnek arról hogy buták,hanem a kormányuk akik szándékosan butítják őket csak ők észre se veszik


"És az még mindig nem ok arra az, hogy azért utáljuk őket, mert buták" Ezt te írtad


"nem is az amerikai emberekkel van bajom" ezt meg én,elemezgesd,talán rájössz hogy el se olvasod rendesen amit írok


És igen mindenhol vannak buták,csak nem mindegy hogy milyen arányban és hogy mennyire azok.


"de te azt mondod, hogy az USA-ban mindenki az." Miért írsz ekkora hülyeséget?


"persze akinek van egy kis esze az tudja hogy nem 350millióra gondolok hanem mondjuk 300millióra" Ezt te elolvastad?Persze nem egy pontos adatot adtam meg,csak egy hozzávetőlegest.


És csak mondom,az osztrákok nem buták,8x voltam kint Ausztriába és az összes ember értelmes volt akivel beszéltem,ez is jelenthet valamit.


"Érdekes, hogy én jókat hallottam róluk, ott járt magyarok is mondták. Csak itt egy pár ember, akik még ott sem jártak, a szájuk nagy."


Eszerint te se voltál még kint :D És én is azt hallottam hogy az átlag ember ott laza,nem gondterhelt,segítőkész barátságos emberek,de attól még buták :)


És elnézést azért hogy ilyen lenéző hangnemben írtam de egy idő után nem lehet kibírni ezt a sok hülyeséget amit képes vagy leírni.

2015. aug. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Nekem semmi bajom az amerikaiakkal szerintem ott kezdődik a baj hogy a magyarok rasszisták, ugyanúgy lenézik a bevándorlókat mint Amerikában a feketéket...
2015. aug. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Az amerikai átlagemberek jószándékú,rendes,becsületes emberek.Sajnos,az oktatási rendszerük temérdek számunkra értelmetlen dolgot tanít,és kihagy életbevágóan fontos dolgokat.


Az amerikai politikát megkaparintotta egy nemzeti kissebbség,a pénzügyi háttérhatalom,és a társadalmat vesztébe sodorja.

2016. jan. 2. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!