Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem szeretik az emberek,...

TheLacika kérdése:

Miért nem szeretik az emberek, ha kamerázzák őket?

Figyelt kérdés

(Youtubeozok és azon belül is vlogolok) Nos tehát

ezzel arra gondolok, hogy egyszerűen vonakodnak tőle, azonnal elfordulnak, mondják, hogy " jajj ne engem vegyél " stb, miközben ha belegondolunk egy embert naponta több ezren is látnak az utcán ( már aki nagyvárosban él ) és ez oda-vissza igaz..., akkor miért olyan nagy dolog az ha kamerán keresztül látja őket ennél sokkal kevesebb ember?! Nem értem a különbséget, egyszerűen csak nem kell máshogy viselkedni mint amúgy és kész, persze gondolom a legtöbb embernek az a fura, hogy nem látja magát kívülről , illetve jobb esetben is csak a tükörben :D



2015. júl. 18. 00:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"2-es miért mennék ki otthoni ruhában az utcára? "


Nem ezt mondtam. hanem épp az ellenkezőjét. Hogy nem mész ki, és csak a családod tudja, milyen hülye fejed van ha otthon csak úgy tessék lássék módon fésülködsz. De ha felteszik a netre, az olyan, mint kimenni az utcára.

2015. júl. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Még egyszer én: arra amúgy gondoltál, hogy szerintük gagyi a vlogod? Én összesen 3 magyar vloggert ismerek, aki tud beszélni (Dancsó, Szirmai, Vidman). Ők előre eldöntik/leírják, mit fognak mondani, nem öööö-znek, nem mondat közben vesznek levegőt, nem az érettségijükről meg a lábszagukról beszélnek (bár Dancsó halad ebbe az irányba), hanem sokakat érdeklő dolgokról, nem tüsszögnek bele, nem fényes ablak elé ülnek, retorikailag vagy képzettek vagy csak tehetségesek, és ismétlem: előre kitalálják a mondandójukat vagy elgyakorolják, de nem közben kezdik el 3x a mondatot. folyamatosan beszélnek, jó helyen vesznek levegőt stb. Szirmai ugyan hadar és hangoskodik, de még így is jobb, mint egyesek.


Szóval az nem jutott eszedbe, hogy gagyinak tartják a vlogod? És nem, persze nem ismerlek, csak tippelek.

2015. júl. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

látom nagyon elvagy itt :D

engem ezek a dolgok : nem érdekelnek :D

belemásztál olyan dolgokba is amire nem terjed ki a kérdésem de mind 1

2015. júl. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!