Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi van az emberekkel, hogy...

Mi van az emberekkel, hogy (szinte) mindenki csak beszólogat a másiknak és marakodnak a fórumokon? (tisztelet a kivételnek)

Figyelt kérdés
Legszívesebben elköltöznék egy másik bolygóra, ha tehetném. Mert amit itt az emberek művelnek, az több, mint rossz. Ha valaki, aki messziről jött, megkérne, hogy meséljek az emberekről, alig tudnék jót mondani neki. Nem, nem vagyok pesszimista, szeretném csak a jót látni, de a "mélyen tisztelt" társadalom erre mindig rácáfol.

2015. júl. 20. 00:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Azért bizonyos témájú II. VH-s "dokumentumfilmet" a gonosz nácikról nem muszáj mindig komolyan venni ;)
2015. aug. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Szerintem, sem! A nácik jók voltak, kedves, rendes, tisztelettudóak emberek. A holocaust, meg Auswitz mega többi biztos csak kitaláció volt.
2015. aug. 19. 21:33
 13/14 anonim ***** válasza:
A fent említettekről még csak említést se tettem, de a gondosan kimosott agyad egyből támadást érzett az általuk felépített világképedben, amit lekezelő szarkazmussal hárítottál :D Bravó.
2015. aug. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Mivel, fő kérdésem arra irányult, hogy mi van az emberekkel, mindenki csak beszólogat a másiknak, ezért megválaszolok Neked. Nehogy úgy érezd, hogy bort iszom, vizet prédikálok. :)



Ne gondold, hogy kimosott lenne az agyam! Nem engedek be semmi olyat, amit rámerőltetnének. Propaganda, reklámok, politika etc. Támadást nem éreztem írásodban. Lekezelő nem voltam, legalábbis, nem szándékoltan és nem is hárítottam. A szarkazmus stimmel. Remélem, nem bántottalak meg!

2015. aug. 20. 00:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!