Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális hogy ettől rosszul...

Normális hogy ettől rosszul érzem magam?

Figyelt kérdés
Mostanában mindig azt látom hogy a barátaim ismerőseim, volt osztálytársaim milyen sikeresek mi mindent elértek valaki már lediplomázott másiknak kínai nyelvből van nyelvvizsgája és még sorolhatnám és ettől olyan rosszul érzem magam ez normális? Két éve érettségiztem le már 21 vagyok és még semmit sem értem el elcsesztem 2 évet az életemből

2015. júl. 21. 22:10
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm mindenkinek a megerősítést
2015. júl. 21. 22:34
 12/16 anonim ***** válasza:

22 éves vagyok, 3 szakmám van (2 felnőtt képzés + 1 OKJ + mellette tanfolyamok), 2 éve dolgozok elég jól haladok előre...elég sok pénzt spóroltam és mellette műszaki cikkeket vettem...


Én mondhatni a "sikeres tábort" erősítem, de mégsem érzem azt, hogy annyival sikeresebb lennék mint mondjuk te...

A tesóim között én értem el valamit, 1 érettségi nélkül, 1 szakma nélkül, 1 még tanul...de ők messze nem olyan motiváltak mint én, de azaz ő életük...nem érzem azt, hogy mennyivel többet értem el náluk...


Ahogy te, úgy én is elcsesztem éveket...2 éves OKJ szakmámra be sem jártam szinte, csak vizsgákra, mert az ott szerezhető tudást már előtte megszereztem, csak akartam még egy papírt + szabadidőt...


Szóval attól mert nekem van róla papírom attól még elvesztegettem ugyanúgy éveket...szerintem nem másokra kellene koncentrálnod hanem saját magadra...elment 2 éved, de ez hajtson abba az irányba, hogy a következő évek tartalmasak, hasznosak legyenek...nem kell feltétlen mindenről papír, végzettség...

Én pl a szakmákat úgy kezdtem el otthon, hogy egyedül önállóan tanultam segítség nélkül és nem is gondoltam, hogy valaha ez lesz a munkám, inkább hobbinak indult...

Aztán sorra leraktam 3 végzettséget (98,86,90%) és rájöttem, hogy ezzel munkaként is tudnék foglalkozni...igaz sok sok évem van már benne, de szerintem megérte...az elvesztegetett idő alatt is tanultam valamit és fejlődtem valamiben, szerintem ha jobban megnézed, te is fejlődtél valamit, csak te összességében nézed és a 2 évhez képest nincs nagy eredmény, de lehet van sok kicsi...


22F

2015. júl. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
még nem késő,hogy a kocka megforduljon
2015. júl. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
köszönöm lehet hogy tényleg nem összességében kéne néznem, viszont azt hogy ne foglalkozzak másokkal sajnos azt a leckét nehezen tudom megtanulni
2015. júl. 22. 20:36
 15/16 anonim ***** válasza:

Bocsánat az off-ért, enm szokásom, de oltárian utálom a kamuzókat, és sajnos azt kell mondanom, hogy a drága négyeske egy büdös kamugép :)

Honnan tudom? Az maradjon az én titkom... :)


Ejj ejj négyeske, hát szabad ilyet? :)


-mellesleg már válaszoltam előzőleg a kérdésedre, nem kell emiat rosszul érezned magad, mindig jön télre tavasz, fel a fejjel :) -

2015. júl. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
köszi
2015. júl. 23. 10:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!