Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Parazita a családban mit...

Parazita a családban mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Szóval adott egy élettársi viszonyban élő Pesti idős pár, akik minden évben mikor beköszönt a nyár leutaznak a mi kicsinyke falunkba ahol van egy kis házuk. Anyám aki meglehetősen jó szívü lélek és egyben befolyásolható Alkoholista is jó viszonyt ápol a párral legfőképpen az öreg női egyedel.


A néniről azt kell tudni hogy korábban 7férje volt(érdekes módon mind kihaltak mellőle) és amolyan pénzéhez fajta, aki olyan dolgokra spórol amire totálisan nincs szüksége mivel súlyos asztmás (pl: cigi).És képes 10-20Ft - on veszekedni a boltba ha pl: nem volt átálítva a gép az akcióra. Szeret állandóan a boltba járkálni de szinte sose 2-3dolognál többet mert mint mondja hú az nagyon drága és most jön a csattanó mikor haza ér másnap jön anyámhoz a következő szöveggel "JaJ képzeld elfelejtettem venni olajat, pedig én úgy emlékeztem van otthon" És anyámról tudjuk hogy ingyen oda adja neki, persze azért a sablon szöveget(majd kifizetetem!) ontja magából. És ezt már vagy 10+éve játsza.És azért belegondolni is rossz hogy mi allig tudunk megélni, ez meg rajtuk élősködik és ki tudja mennyi pénzt spórolt meg rajtunk.



2015. júl. 24. 08:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyrészt, 10-20 forinton veszekedni...

Jó Magyar szokás a kicsit leszarni, csak ne felejtsük, sok kicsiböl áll a sok. A boltok milliókat kaszálnak, azon hogy félréárazzák a dolgokat illetve megtévesztöen teszik ki az árakat, és azokból akik egyszerüen figyelmetlenek, vagy úgy vannak vele hogy kit érdekel 20 ft´, igen szép plusz jön. Mellesleg akinek nem számít 20 Forint, nagyon szívesen megadom a számlaszámom.:)

Jövöre meg lecserélem a vitorláom.


A másik rész, hogy elfelejtettem ezt-azt...

Ja, élösködés. Mit tudsz vele kezdeni. Semmit. Ha anyád odaadja neki akkor odaadja. Nem tilthatod meg neki. Max eljátszhatod, hogy jajj pont most akarsz tócsnit sütni vagy hasonló és neked is kell. Ö meg hozzon magának. Akinek nincs a fejében legyen a lábában...

2015. júl. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A tocsni az mi felénk lapcsánka


Mi az a vitorláom.?


Többi rendben, csak utána meg sír anyám hogy nincs pénze stb.

2015. júl. 24. 17:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Gondolom akkor északkelet magyarországi vagy? :)

Nálunk tócsi vagy tócsni a családban, de hallottam ciegét pápa felé, meg a lapcsánkának van az elfajzott változata a lepcsáng. Még a medvetalp is megy meg a fantáziátlan krumplislángos, de ezt az utsót sztem csak az mondja aki nem tudja mi az.


Az a vitorlásom akart lenni. Szalajt a billentyűzet. Egyébként részvétem. Nem tudom mit tehetsz ilyen estben, csak filmben láttam ilyen élősködőt.

2015. júl. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!