Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek emó vagyok? Vagy...

Szerintetek emó vagyok? Vagy kezdek az lenni? És az rossz?

Figyelt kérdés

Kívülről normálisan nézek ki szerintem. Talán kicsit több feketét hordok. Meg a hajam is oldalfrufrus.

Belülről kissé antiszoc vagyok. Ilyen otthon ülős, rajzolós, versírós fajta. Keveset mozdulok ki, akkor is csak egy emberrel szoktam bandázni...apropó banda! A kedvenc bandáim a My Chemical Romance és a Black Veil Brides.

Ezeket alapul véve, emó vagyok, vagy kezdek az lenni? Rossz hogy ilyen leszek? Mert az anyám azt mondja hogy szégyell végigmenni velem az utcán, és hogy csalódott azért mert ilyen zenéket hallgatok (O.o)

Ténleg akkora baj?

15/L



2015. júl. 24. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Kaleido Start.
2015. júl. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én nem kategorizalnalak be hogy "emo" egyszerűen ilyen a személyiséged és kész... én is rock zenét hallgatok, szeretem a fekete színt az öltözködésben, de a kettő nálam nem függ össze.. Anyukád meg nem hogy büszke lenne rád amiért értelmes dolgokkal töltöd a szabadidődet, gondolok itt a rajzolasra és a versekre amiket említettél :) 15/f
2015. júl. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Előbb végzek a másikkal, de ez nem válasz a kérdésemre
2015. júl. 24. 18:15
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszod #2
2015. júl. 24. 18:16
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
My Chemical Romance *.*.*.*.* fav band :P a BVB se rossz ;D Mennyi közös van bennünk: rajzolás, otthon ülés, kevés barát, fekete cuccok... :D Amúgy közel sem állsz az emóhoz,nézz utána, mit jelent. És amíg jól érzed magad a bőrödben, addig nincs semmi baj. :)
2015. júl. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 XzsófiX válasza:
emo * max
2015. júl. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez nem emo,de ez ilyen emberekre szokták mondani a tudatlanok.

Én is így kezdtem,fekete bandás pólók,meg BvB,bár akkor még voltak barátaim.

Aztán most elegánsabb stílusba váltottam,de a fekete örök!Na meg barátaim nincssnek.

Szóval azt tudom mondani,hogy anyukaddal sok vitatok lesz,velem is ez volt.

Es a bvb-t remelhetoleg gyorsan kinovod,mert nem tul muveszi...

2015. júl. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Wow! Az én kedvenc külföldi bandám is a BVB!!! Én is sok feketét hordok,és totál rockosan öltözök (bőr cuccok, láncok, szegecsek, bakancs, stb...), de ettől még nem vagyok emo-s. Az emós fiúk általában sminkelik magukat, feketére festika körmüket, és ami a lényeg: állítólag depressziósak, vagdossák magukat, és életcéluk, hogy öngyilkosok legyenek. Persze az öltözködés és a viselkedés nem zárja ki egymást, és a fenti tulajdonságok sem igazak mindenkire. Amúgy én is nagyon antiszoc vagyok, és imádok verseket írni, amik általában elég halálcentrikusak, de ettől még nem vagyok emo. Amúgy ezeket a tulajdonságokat akár a kamaszkornak is betudhatjuk, szóval nem kell félned. Az ősökkel meg ne foglalkozz. Lefogadoom, hogy ők is lázadók voltak tininek. Amúgy megdöbbentően hasonló lehet az életvitelünk, szóval, ha nem veszed tolakodásnak, szívesen beszélgetnék veled priviben. ;)

14L

2016. márc. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!