Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Úgy érzem, hogy egyre jobban...

Úgy érzem, hogy egyre jobban kezdek (rossz irányba) megváltozni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az van, hogy egy új csaj került az osztályba és én barátkozok vele.Semmi baj nincs csak hogy dohányzik.tizennégy évesen.Régóta.Meg régen drogosokkal haverkodott meg ilyenek..És egy jóval idősebb fiúja van.

Viszont a szülei diplomaták és elég normálisnak tűnnek.a csaj is norma de valahogy minél többet vagyok vele, annál jobban érzem, hogy a régi személyiségem eltűnik.És ez nem tetszik.A szüleimmel nem tudok beszélni erről mert csak összevesznénk.

Vagy az van hogy nem barátkozok a lánnyal vagy drasztikusan jobb irányba kell terelnem...Viszont az előbbit nem akarom mert bunkónak tűnnék...Segítsetek!


2015. ápr. 29. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Még egy mártírjelölt... Sehova sem tűnik a személyiséged, csak átveszed a szarságait, mert nincs erős személyiséged. Nem kell ekkora világfájdalmat csinálni belőle
2015. ápr. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Juj...ez..kedves XD végre egy normális ember :DD
2015. ápr. 29. 21:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem befolyásol téged, ha nem hagyod. Inkább próbáld a jó tulajdonságait magadban felfedezni. Húzd meg a határvonalaidat. Nem kell neked is cigizni. Egyébként akit leírtál, cseppet sem lázadó, egy átlagos tini...
2015. ápr. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Eszemben sincs cigizni :D környezet védő vagyok és ezért zavarnak az ilyen tulajdonságai.Plusz szemetel és mindig azt mondja h "majd lebomlik" és már volt h felszedtem utána a szemetet és a kezébe adtam.
2015. máj. 1. 16:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt modnjuk jól teszed, szemetelnk proli dolog.
2015. máj. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!