Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi pontot vonhatnak le...

Mennyi pontot vonhatnak le emelt szóbeli érettségin ha rossz tételt kezdek el mondani?

Figyelt kérdés
végig mondtam jól a rossz tételt aztán átvezettek a megfelelőre,az is sikeres volt csak rosszat kezdtem el... elvileg 10 pont adható arra hogy:feladat megértése,tématartás,a lényeg kiemelése (A,B tétel volt)

2015. jún. 5. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát egy 5-öt szerintem levonnak
2015. jún. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor azt a tizet buktad, mert nem értetted meg a feladatot.
2015. jún. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hagyták, hogy végigmondd a rossz tételt? Nem lett volna szabad! Fél perc után le kellett volna állítaniuk. A másikat teljesen jól elmondtad? Volt rá annyi idő? Milyen tantárgy?
2015. jún. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hagyták,hogy a másikat is elmondjam végig,egészségügyi alapismeretek volt. :/
2015. jún. 8. 19:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha mindkettőt elmondtad elég jól, akkor ... ha én lennék nem vonnék le. Régen (20 éve) csomó ilyen is volt, hogy valaki nem tudta a tételt, elmondta a mellette lévőt és a tanárok összecinkoskodtak, hogy jól van az úgy... mostanság nem tudom hogy megy.
2015. jún. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!